Треньорът на Арда - Николай Киров не скри разочарованието си след загубата на кърджалии с 0:2 от Апоел Беер-Шева.

"За нас се явява добър опит. Противникът е доста добър. Изчака своите моменти. Сбъркахме два пъти през първото полувреме. През второто точно, когато се оттърсихме от напрежението, допуснахме много елементарен гол от статично и противникът търсеше попадение на контра. Издебнаха момента. Доста качествени състезатели. Възползват се.

Въпрос на самочувствие. Първи двубой на Арда в евротурнирите. До 15-ата минута бе повече напрежение, отколкото да направим нещо. Последният пас, последното центиране, а и ни превъзжодаха ръстово. Полезен опит за нас. За нас най-важен е първият кръг на efbet Лига срещу Ботев (Враца). Като мине, ще мислим за реванша.

Трябваше ни едно полувреме, за да се отпуснем. Второто изнесохме по правилен начин няколко топки. Отдавам го на липсата на опит. Когато има загуба, няма как един треньор да е доволен. Като динамика и ритъм не отстъпвахме много", каза Киров.