Треньорът на Арда (Кърджали) Николай Киров коментира загубата с 0:2 от Дунав. Специалистът заяви следното:

"Неприятен мач от самото начало. Каквото имаше да се обърка, се обърка. Още на загрявката ни се контузи основен играч. След това елементарно изкаран червен картон, обърка ни се цялата нагласа за мача. На почивката се опитахме да сменим постройката, но не се получи.

Безумен червен картон, няма оправдание да си извадиш такъв още в 20-ата минута. Имаме да работим върху последния пас - или избързваме, или сме неточни. После трябваше много да бяга отборът, трябваше ни гол, но не стигнахме до него.

Дунав смени схемата на игра - досега не бяха играли с четирима защитници. Най-мразя безотговорността на терена. По-важното за мен е как ще изглеждаме през новия сезон, сега имам възможността да дам шанс на всички от състава. Къде ще се класираме, ще покажат мачовете", заяви Белия.

Арда загуби от Дунав с 0:2, по една греда за двата отбора