Арда загуби с 0:3 втората си контролна среща от подготвителния си лагер в турския курорт Белек. Съперник на играчите на Стамен Белчев бе полския Пяст (Гливице).

Първото полувреме бе равностойно, като и двата отбора отправиха удари към вратарите, но без резултат. В 33-ата минута Милен Желев пое топката и стреля от около 25 метра, но стража на поляците успя да избие топката, която влизаше в неговата мрежа.

След почивката съперникът ни успя да отбележи два гола в разстояние на няколко минути и поведе с 2:0. Отговорът на играчите на АРДА бе с няколко атаки, но по-сериозната бе удар на Светослав Ковачев.

Играчите на Пяст реализираха трети гол в 77-ата минута, с което оформи и крайния резултат. Следващата контрола на АРДА е на 30 януари срещу Астана.

Стамен Белчев: Имаме какво да подобряваме още, няма нищо за казване относно ЦСКА

"Мисля, че Славко Матич е много добър треньор и не искам да коментирам неговите изказвания и действия"