Рой Гордана излиза. Давиде Петручи влиза на негово място.

81′

Ротем Хатуел влиза на мястото на Ужен Анса.

78′

Гол. Дор Миха. Ужен Анса нахлу отляво и пусна остро центриране към Миха, който от воле прати топката неспасяемо във вратата.

76′

Сагив Шалом Йехезкел получава жълт картон.

72′

Тонислав Йорданов излиза. На негово място влиза Жуниньо.

72′

Иван Тилев заменя Милен Стоев.

67′

Дейвид Келтйенс получава жълт картон.

66′

Светослав Ковачев се появява на мястото на Иван Коконов.

65′

Томер Йосефи заменя Елтон Аколатсе.

65′

Итай Шехтер излиза. На негово място се появява Сагив Шалом Йехезкел.

64′

Още един свободен удар за Арда. Опитът на Делев отново е неуспешен.

62′

Шут на Спас Делев. Топката обаче се удари в стената.

61′

Руей Гордана получава жълт картон. Пряк свободен удар за Арда от удобна позиция.

52′

Гол. Лукас Барейро. Футболистът на гостите засече с глава центриране от ъглов удар и прати топката във вратата.

45+1′

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ НА EFBET ЗА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

Начало на втората част.

45′

Край на първото полувреме.

39′

Крум Стоянов е заменен принудително от Александър Георгиев.

37′

Гостите предприеха опасна контраатака и Аколатсе нахлу в наказателното поле. В посления момент Караджов се намеси и спаси положението.

30′

Крум Стоянов също е оцветен в жълто.

29′

Милен Стоев получава жълт картон.

21′

Гостите съумяха да пратят топката във вратата на Арда, но голът бе отменен, заради засада.

16′

Делев! Нападателят шутира от малък ъгъл Харуш, но вратарят на госите внимаваше и спаси.

7′

Динамично начало на срещата. Гостите се опитват да наложат играта си, но така и не застрашиха вратата на Иван Караджов.

1′

Швиро

Арда (Кърджали) ще дебютира в европейските клубни турнири тази вечер от 21:00 часа срещу израелския Апоел Беер Шева.

Двубоят е от втория предварителен кръг на новата надпревара на УЕФА Лигата на конференциите.

При краен успех над израелския тим, Арда ще се изправи срещу победителя от двойката Арарат (Ереван) и Шльонск (Вроцлав) в следващия кръг.

На пръв поглед задачата пред кърджалийци изглежда доста трудна.

В съперника на Арда забраниха да се мисли за следващия кръг

Притеснени са от двама играчи на българския тим

Израелският тим направи солидна селекция през лятото и има голям опит в евротурнирите, в които ще преследват високи цели.

Треньорът на Арда Николай Киров - Белия вече има опит с отстраняването на израелски отбори.

Направи го начело на пловдивския Ботев през 2017 година срещу Бейтар.

Колегата му начело на Апоел Рони Леви също е елиминирал български отбори в кариерата си.

Правил го е на два пъти. Първо срещу Литекс през 2006 година начело на Макаби (Хайфа) след 3:1 в Ловеч и 1:1 в Израел. Пет години по-късно, вече като треньор на Стяуа, той елиминира и ЦСКА след 2:0 в Клуж и 1:1 в София.

Арда с важна информация за продажбата на билети за срещата с Апоел (Беер-Шева)

Касите на "Арена Арда" ще работят всеки ден от 10:00 до 19:00 часа

"Готвим се за сериозен двубой срещу силен отбор, с традиции в европейските клубни турнири. За нас е удоволствие да участваме в Лигата на конференциите", заяви Киров преди срещата, която е очаквана с голям интерес в Кърджали като стадиона ще има близо 5000 зрители.

Вероятни състави:

Арда: Караджов, Лозев, Стоев, Крумов, Стоянов, Мартинов, Котев, Коконов, Тилев, Делев, Йорданов.

Апоел: Харуш, Келтиенс, Витор, Тиби, Абаид, Сафури, Барейро, Гордана, Аколатсе, Шехтер, Анса;