Старши треньорът на Арда Александър Тунчев бе доволен от победата с 1:0 над Крумовград в регионалното дерби.

"Това, което очаквахме, се и получи. Доста труден мач, тъй като Крумовград играе добре. Те са стиковани и не беше никак лесно. През първото полувреме не ни се получаваха нещата, но пък вкарахме гол. През втората част се успокоихме повече и си подавахме топката, след което излязохме на две чисти ситуации.

Трябва да използваме и малкото възможности. Радващо е, че не допуснахме гол, макар да допуснахме някои грешки в защита.

Доволен съм от победата, но има доста какво да се желае. Доста основни футболисти напуснаха, а имаме много нови. Трябва време да се напаснем и играем това, което искаме".