Отборът на ЦСКА 1948 записа загуба от Поморие с 0:1 в днешната контрола между двата тима. Единственото попадение в проверката падна още през първата част и бе дело на Расим, който се възползва от груба грешка в защитата на "червените".

ЦСКА 1948 с втора поредна победа в контролите

Отборът на Вальо Илиев спечели срещу Банско

Възможността пред аматьорите дойде още в 9-ата минута, когато Йоан Маринов пропусна да се разпише. Отговорът на Поморие не закъсня и Живко Петков отправи доста силен и опасен удар към вратата на "червените".

Малко преди края, Томислав Павлов и Цаковски последователно опитаха да покосят съперниковата врата, но защитата на Поморие бе безпогрешна. Малко след това, Живко Петков наказа грешка на Кикарин, надбяга го и подаде на Расим, който вкара топката в мрежата с хубав шут.

Състав на ЦСКА 1948: Е. Михайлов, Кр. Михайлов, Котев, Зюмбулев, Кикарин, М. Иванов, Павлов, Хаджиниколов, Гущеров, Маринов, Цаковски (Др. Петков, Атанасов, Г. Петров, Стоичков, М. Георгиев, Васев, Таушанов, П. Петков, Спасов).

ЦСКА 1948 разби Сокол (Марково) със 7:0 в контрола