Отборът на ЦСКА 1948 спечели и втората си контрола за годината, след като отборът на Валентин Илиев победи с 2:0 Банско в Требич.

Много добър мач направи Николай Хаджиниколов, който вкара и двете попадения за домакините. Той първо се разписа след добро изпълнение на фаул от 21 метра в 14-ата минута, а малко по-късно прехвърли вратаря на Банско по изключителен начин в 38-ата.

В последните секунди на първата част съдията изгони Евгени Зюмбулев за фаул срещу откъсващ се нападател, а на негово място в игра влезе Кирил Котев. През втората част треньорът Валентин Илиев пусна в игра всички останали футболисти.

Следващата контрола на "червените" е в събота (3 февруари) от 14,00 часа на стадиона в Мъглиж. Съперник е втородивизионният Поморие.

Съставът на ЦСКА 1948: Е. Михайлов, Кр. Михайлов, Г. Петров, Зюмбулев, Атанасов, М. Иванов, Павлов, Хаджиниколов, Таушанов, П. Петков, Гущеров (Др. Петков, Пангев, Кикарин, Котев, Васев, Зоров, Маламов, Спасов, Стефанов, Маринов, Цаковски)

Съставът на Банско: Ив. Димитров, Кр. Христов, Сандев, Стоилков, Пашалиев, Кабранов, Лазаров, Фикинин, Лефтеров, Хр. Петров, Кребалиев

ЦСКА 1948 разби Сокол (Марково) със 7:0 в контрола