Отборът на ЦСКА 1948 записа втора поредна победа в контролите, след като победи с категоричното 7:0 тима на Локомотив (БДЖ). Срещата се игра на стадиона на "железничарите" в столичния квартал "Надежда".

ЦСКА 1948 записа първа победа в контролите пред погледа на над 1000 зрители

"Червените" победиха Бенковски (Костенец) с 4:2

Снимка 280571

Източник: topsport.bg

Само преди ден, момчетата на Валентин Илиев надвиха Бенковски (Костенец), а резултатът от всички проверки досега - 3 равенства, 1 загуба и 2 победи.

Валентин Илиев: Грешките в ЦСКА 1948 са поправими

"Доволен съм от поведението на моите футболисти"

Мачът започна с натиск на ЦСКА 1948, като през цялата първа част срещата се игра само на едната врата. Заслужено, още на почивката "червените" вече водеха в резултата с 3:0 чрез попадения на Георги Божилов, Георги Кънчев и Йоан Маринов.

През второто полувреме домакините на няколко пъти пробваха късмета си поне за почетно попадение, но защитата на ЦСКА 1948 бе безпогрешна. Единствената заплаха за "червените" дойде малко преди да изтече редовното време след опасен удар на Владимиров, но вратарят на ЦСКА 1948 - Кристиян Дяков улови безпроблемно топката.

Снимка 280597

През втората част за "червените" отново се разписа Божилов, а само минута след това Кристиян Петров направи резултата 5:0. В 54-ата минута Кирил Атанасов отбеляза за 6:0, а влезлият като резерва - Марио Димитров оформи крайното 7:0.

Първият официален мач на ЦСКА 1948 за втория дял от първенството в Окръжната "А" група е на 5-ти март срещу ФК Люлин.

СЪСТАВ НА ЦСКА 1948: Кристиян Дяков, Никола Маджаров (Йордан Атанасов), Давид Стоянов, Димитър Иванов, Илиан Генадиев, Илия Джамов (Димитър Захариев), Георги Кънчев (Виктор Теодосиев), Кирил Атанасов, Кристиян Петров, Георги Божилов, Йоан Маринов