Отборът на ЦСКА 1948 записа първата си победа в контролите тази зима, след като победи с 4:2 Бенковски (Костенец) на стадиона на едноименното село пред погледа на над 1000 зрители.

Снимка 280527

Източник: Plamen Yordanov

Новото попълнение в тима, воден от Валентин Илиев, Спас Спасов се отчете с хеттрик, а капитанът на "червените" - Калоян Стефанов отбеляза едно попадение.

Снимка 280410

Източник: topsport.bg

Срещата започна с натиск на гостите и още в 5-ата минута капитанът - Калоян Стефанов откри резултата за ЦСКА 1948. Играта продължи да се развива в половината на Бенковски и в 16-ата минута отново Стефанов имаше възможност да удвои след изпълнение на пряк свободен удар, но топката премина над вратата.

Снимка 280417

Малко след това Спас Спасов се откъсна от защитата на домакините и вкара за 2:0. Седем минути по-късно Спасов направи резултата класически. В 60-ата минута Тони Димитров намали преднината на гостите, след като бе точен от дузпа, а малко след това Момчил Щреков вкара за 2:3.