Вчера се изиграха мачовете от 24-ия кръг в Югозападната Трета лига, като една случка по време на срещите определено се откроява.

Велбъжд (Кюстендил) гостуваше на Септември (Симитли) и още през първото полувреме остана с човек по-малко, след като Бубакар Хайдара получи директен червен картон. Последваха доста дискусии около решението на главния съдия, като старши треньорът на отбора Иван Маринов, както и помощникът му Радостин Джогански, влетяха на терена и поискаха обяснение от рефера Стоян Арсов, заради което също бяха изгонени.

Бившият вратар на ЦСКА 1948 Кристиян Дяков се размина с участник в Лига Европа

Бивш вратар на ЦСКА 1948 се размина с участник в Лига Европа

Стражът разглежда оферти от България и чужбина

По принцип в такива ситуации, начело застава треньорът на вратарите, но в този двубой той вече бе на терена и неговото място бе заето от резервния страж Кристиян Дяков, който изпълняваше заръките на Маслара до края на срещата, тъй като е сред най-опитните на скамейката.

Бившият играч на ЦСКА 1948 изкара малко повече от едно полувреме на треньорската позиция, но за съжаление не успя да се поздрави с положително развитие на двубоя, тъй като в самия му край, съотборниците му допуснаха попадение за загуба 1:2.

Атлетико, Реал, ЦСКА 1948: Историята на Кристиян Дяков пред ТОПСПОРТ