Лидерът в Северозападната Трета лига Кариана се наложи с 2:0 като гост на Партизан в среща от 12-ия кръг.

Лошият терен в Червен бряг не позволи на тима от Ерден да покажат всичко, на което са способни.

В 5-ата минута Александър Димитров не успя да засече топката от непосредствена близост. Георги Георгиев откри резултата за карианци в 35-ата минута Йордан Тодоров - Паро центрира отдясно от фаул, топката рикошира и попадна у централния защитник, който бе точен за 0:1. В 63-ата Боби Боянов се възползва от разбъркване пред вратата на домакините и реализира за 0:2.

През втората част удари на Цеков и Борис Петков с глава бяха спасени от стража на Партизан.

След успеха Кариана събра 32 точки, а в следващия кръг е дербито срещу втория Левски 2007 (Левски), който има 29 точки. Интригуващият мач ще се играе в село Ерден в петък от 14:30 часа.