Отборът на ЦСКА 1948 съумя да постигна най-големия си успех от началото на кампанията. Селекцията на Вальо Илиев подчини 10-ия в Югозападната "В" група - Хебър (Пазарджик) с 3:1, като по този начин изхвърли тима на Йордан Петков и Здравко Лазаров от турнира за Купата на Аматьорската лига.

Гостите откриха резултата в края на първата част чрез Георги Георгиев и задържаха преднината до 62-ата минута, когато Георги Божилов изравни след шут от 23-24 метра.

Към края на двубоя футболистите на Валентин Илиев натиснаха сериозно своя съперник и с два гола на резервата Борислав Трендафилов стигнаха до крайния успех.

Първо, в 83-ата минута Божилов изведе Калоян Стефанов, който намери отлично на празна врата Трендафилов и той не сгреши. Черешката на тортата в този двубой обаче бе вторият гол на Трендафилов. Младокът излезе очи в очи със стража на Хебър и майсторски го прехвърли за крайното 3:1.

ЦСКА 1948: 12. Иван Герасимов, 5. Борислав Ангелов, 3. Давид Стоянов, 31. Илиан Генадиев, 25. Герман Петров, 4. Радослав Димитров, 2. Атанас Кръстев, 18. Виктор Теодосиев, 11. Калоян Стефанов, 17. Йоан Маринов, 9. Георги Божилов