Черноморец победи Хасково и се завърна към успехите в контролите. Срещата завърши при успех за бургазлии с 3:0.

Двубоят започна със скандал, като достъпът на футболисти и длъжностни лижа, включително журналисти, през централната трибуна на стадион "Черноморец" бе блокиран, информира Kotasport.com.

Иначе в самия мач, резултататът беше открит от Мариян Тонев в 21-та минута, след като той бе изведен сам срещу вратаря и стреля покрай него.

След 10 минути той вкара и втори гол чудесно заучено изпълнение на фаул. Центрирането бе насочено в наказателното поле към Мирослав Радев, който пусна успореден пас за Тонев и той засече за 2:0.

Созопол и Черноморец (Бургас) не се победиха

Контролата завърши 1:1

В 75-тата минута Онур Чолак от Хасково нацели дясната греда.

А десет минути по-късно Милен Танев бе изведен сам срещу вратаря, преодоля го и на празна врата оформи крайното 3:0.