Атлетик Куклен загуби с 0:3 домакинството си на Черноморец Бургас. Срещата от 7 кръг в ЮИ Трета лига се игра в петък на стадиона в Куклен.

Черноморец реши всичко в своя полза още през първото полувреме. Бившият нападател на ЦСКА Григор Долапчиев се разписа на два пъти за 2:0. Класиката в резултата пък бе оформена от Милен Танев. През първата част, след единоборство за висока топка с противник състезател, Венцислав Славов получи травма на главата. Той бе откаран в болница, където му бе оказана помощ, пише "Тема спорт".

Георги Чиликов: Показаното от Черноморец (Бургас) се оценява от хората

Искам да сме още по-агресивни, споделя той

Атлетик заема 10-то място с 9 точки и мач повече. В следващия кръг тимът гостува в Съединение на местния Гигант. Със спечелените 3 точки "акулите" излязоха поне временно на първо място в класирането, изпреварвайки с един пункт Несебър, но "делфините", както и всички останали отбори, са с мач по-малко. Черноморец обаче все още няма допуснат гол - 5 победи и две нулеви равенства с голова разлика 19:0!