КРАЙ НА МАЧА! ВЕРЕЯ ПОБЕДИ ВИТОША С 3:0!

Двата отбора не предложиха атрактивен футбол

87′

Голмайсторът Бенгюзов е заменен от Иванов

87′

ГООООООЛ! 3:0 за Верея! Капитанът на старозагорци отбеляза за класическа победа над Витоша.

86′

Жълт картон за Бенгюзов точно преди да бъде заменен

72′

Елиаш влиза на мястото на Петър Витанов

70′

ГООЛ! Венгюзов удвоява преднината на Верея!

69′

Ивайло Лазаров отстъпва мястото си на Дани Пеев

63′

Румен Гьонов е декориран в жълто заради натрупани нарушения от началото на втората част

63′

Домовчийски е заменен от Йорданов

61′

Доста скучни са първите 15 минути на второто полувреме...

60′

Жълт картон за Фенуш за нарушение срещу Петко Цанков

47′

Принудителна смяна в състава на Витоша - излиза Кристиан Узунов, заменен от Николай Христозов

46′

На почивката е заменен Даниел Кутев, а на негово място се появява Пол Отофе

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ВЕРЕЯ СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКА С АВАНС ОТ ЕДИН ГОЛ НАД ВИТОША!

39′

Стефан Христов отново бе изведен на стрелкова позиция, но нападателят на Витоша не успя да овладее топката и стъпи на нея, след което се строполи точно пред вратата на Верея.

33′

ГОООЛ! Фенуш бе изпуснат от защитата на Витоша и стреля покрай Василев, който нямаше как да предотврати попадението във вратата си.

30′
19′

Сблъсък между Долапчиев и Бен Джемиа, след като и двамата се опитаха да достигнат до топката. Нападателят на Витоша остана да лежи на тревата и получи медицинска помощ, но ще продължи мача безпроблемно.

13′

Нургалиев пропиля чудесна възможност за Верея да открие резултата още в самото начало на двубоя. Футболистът на старозагорци получи хубав пас и остана непокрит, но се засуети и не стреля към вратата на Витоша, с което атаката на тима на Илиан Илиев бе прекратена.

10′

Плахо стартират мача и двата отбора. До този момент не сме видели нито една опасна атака пред една от двете врати.

5′

Стефан Христов опита удар от малък ъгъл, но Аргилашки улови топката без проблем.

1′

НАЧАЛО НА ИСТОРИЧЕСКАТА СРЕЩА ЗА ВИТОША! "Тигрите" за първи път ще приемат мач от елита на своя стадион!