90+5′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 323
90+5′

Василев улови топката след последното центриране. Първа победа за Витоша през новия сезон.

90+4′

Голямо меле в наказателното поле на Витоша. Всилев успя някак да докопа топката.

90+3′

Четин Садула стреля в аут след бърза контра на домакините. Запро Динев напредна бързо отдясно и подаде на Садула.

90+2′

Василев боксира след фаул, изпълнен от Веселин Минев.

90+1′

Котев и Андерсон лежат на земята след сблъсък коляно в коляно.

89′

Кацарев за малко да изравни с глава след лошо излизане на Василев. Топката не намери празната врата.

88′

Христев сменя Гъргоров.

87′

Светослав Диков сменя Карачанаков.

84′

ГООООООЛ! Четин Садула направи двойно подаване с Емил Гъргоров и стреля неспасяемо от границата на наказателното поле. Топката влетя в десния ъгъл на хвърлилия се Мартин Димитров.

82′

Долапчиев стреля с глава от опасна позиция. Димитров беше добре пласиран.

81′

Долапчиев сменя Илия Димитров.

79′

От играта не си личи, че гостите са с човек по-малко.

73′

Андерсон заменя Георги Минчев. Тази смяна се подготвя почти 30 минути.

72′

Уесли получи втори жълт картон за удар с лакят. "Царете" остават с 10 човека до края на дербито.

68′

Гостите вече владеят инициативата и търсят трети гол.

68′

Прекъсване за вода. Такова имаше и през първото полувреме.

67′

Евгени Зюмбулев фаулира Георги Минчев и получи картон.

64′

ГОООООЛ! Уесли Ната стреля от около 30 метра. Топката, която летеше малко над земята, се отклони от дясната греда и влезе. Християн Василев се разтегна, но беше безпомощен.

59′

Карачанаков стреля по земя в аут. Топката се отклонила от защитник в корнер.

57′

Раян Даскалов смени Серкан Юсеин, който още не се нагодил към изискванията на Никола Спасов.

51′

ГООООЛ! Емил Гъргоров стреля силно в левия ъгъл на Мартин Димитров. Вратарят докосна топката, но нямаше как да предотврати попадението.

50′

Дузпа за домакините. Кацаров фаулира Кабов наказтелното поле след лоша преценка.

45′

Започна второто полувреме на софийското планинско дерби.

45+2′

Леко предимство за Витоша, но резултатът е равен 1:1.

45′

Две минути добавено време.

44′

Василев боксира влизащата във вратата му топка директно от корнер, изпълнен от Карачанаков.

43′

Котев изчисти в корнер след опасна атака на Антуи и Уестли отляво.

42′

Бонев стреля над вратата след двойно подаване с Гъргоров.

37′

ГООООООЛ! Румен Гьонов отклони топката в собствената си врата. Карачанаков изпълни фаул отляво. Християн Василев беше хванат в крачка от нескопосаното изпълнение на своя съотборник.

35′

Антуи беше изведен отляво от Уесли. Холандецът не можа да оцели вратата.

33′

Домакините продължават да са по-опасни. Никола Спасов залага на бързи контри, които засега не се получават.

30′

Задна ножица на Уесли, който получи жълт картон за опасна игра.

24′

Силен шут високо в аут на Кабов. Домакините стоят по-добре на игрището. Гостите още не могат да се възстановят след гола.

22′

Темпото продължава да е добро. Отчетливо се чуват подвикванията на зрителите и треньорските ръководства.

14′

ГООООООЛ! Илия Димитров прехвърли посрещащия го Мартин Димитров.Емил Гъргоров даде страхотен извеждащ пас, след който Илия Димитров остана сам отдясно. Защитник на Царско село не можа да достигне до топката и да я изчисти преди да влезе във вратата.

12′

Василев спаси удар по земя на Антуи. Добра акция на скорост на "царете".

10′

Мартин Димитров спаси удар с глава на Зюмбулев след центриране от фаул.

8′

Карачанаков центрира от фаул отдясно. Топката беше отклонена от Уесли в аут.

1′

Страничният съдия Веселин Мишев получи наряд №284 в групата на майсторите и вече е рекордьор по този показател в нашата страна.

Той беше награден с почетен плакет от министър Красен Кралев. Плакети бяха връчени и от БФС, и от Витоша (Бистрица).

Николай Йорданов също получи награди.

1′

Веселин Минев играе мач №300 в елита.

1′

Започна първото издание на софийското планинско дерби.

99.Ваньо Иванов 9. Светослав Диков

Витоша (Бистрица) и Царско село ще изиграят първото издание на софийското планинско дерби в групата на майсторите. Бистричани за трети сезон са сред най-добрите, докато "царете" дебютираха в Първа лига през юли.

Царско село ще продължава възхода си срещу Витоша

Мачът е днес от 15:00 часа

Преди днешния двубой двата тима заемат последните две места. Царско село е на 13-а позиция с 8 точки, но при евентуален успех ще отиде на 8-о място само на точка зад четвъртия Арда. "Царете" стартираха трудно, но вече имат две победи, едната срещу амбициозния тим на Берое.

Витоша, като преди две години, стартира много слабо. Домакините нямат спечелена точка и ако продължават така от рано ще си осигурят изпадане във Втора лига. Регламентът е променен и най-слабият отбор няма как да се измъкне с плейофи.