Витоша надви тима на Николай Митов с 2:1

90+1′

Бонев заменя Кутев.

89′

ГОООООООЛ ЗА ВИТОША!!! Ивайло Лазаров вкара страхотен гол от пряк свободен удар. Халфът неспасяемо стреля от около 30 метра.

84′

Будинов влиза на мястото на Галчев.

81′

Жълт картон за Стоянов.

80′

Християн Василев изби в корнер опасен удар на Георгиев.

76′

Георгиев лови далечен удар на Садула.

75′

ГООООООЛ ЗА ВИТОША!!! Четин Садула намери оставения непокрит в наказателното поле Иван Вълчанов и крилото с глава вкара за 1:1.

71′

Байду е заменен от Тилев.

69′

Садула заменя Узунов.

63′

Нов пропуск на Витоша! Стефан Христов отклони центриране отдясно, топката стигна до Гочев, който върна към Ивайло Лазаров, а халфът от няколко метра с глава прати топката над вратата.

62′

Христов заменя Долапчиев.

60′

Василев лови удар по диагонала на Гади.

57′

Меледже е заменен от Фабиано.

52′

Георгиев лови слаб удар на Лазаров от далечна дистанция.

47′

Удар с глава на Амзин след центриране отляво минава над вратата.

45′

Начало на втората част.

45+2′

Край на първото полувреме.

45+1′

Георгиев улови опасен удар с глава на Долапчиев.

45′

Григор Долапчиев изпусна дузпа. Нападателят стреля в центъра на вратата и Георгиев изби с крак.

43′

Диаби получи втори жълт картон за игра с ръка.

42′

Жълт картон за Меледже.

42′

Жълт картон за Лазаров.

39′

След центриране от корнер топката стигна до Бенга. Румънският защитник нанесе удар с левия крак, който мина над вратата.

38′

Жълт картон за Диаби.

33′

Вълчанов центрира в наказателното поле на Септември, там Амзин и двама защитници на гостите не успяха да играят с топката. Кълбото стигна до Лазаров, който от няколко метра на чиста позиция стреля над вратата.

23′

Жълт картон за Гочев.

19′

Удар с пета на Долапчиев след центриране от корнер минава в страни от вратата.

13′

ГОООООООЛ ЗА СЕПТЕМВРИ!!! Борис Галчев получи топката пред наказателното поле, намери коридор за стрелба и с мощен удар от 25 метра не остави шансове на Василев за 0:1.

4′

Неточен удар от далечна дистанция на Лазаров.

1′

99. Христов 11. Тилев

Десетият кръг в Първа лига стартира тази вечер, от 19:30 часа, на стадиона в Бистрица. Местният Витоша ще приеме столичния Септември, който е в серия от шест поредни загуби.

Септември е предпоследен с 4 точки, докато днешният им съперник от Бистрица е десети с 10.

Септември е третият най-слаб отбор в Европа през сезона

Това показва класация, изготвена от whoscored.com

Гостите влизат с настроение в двубоя след победата над Кариана Ерден за Купата на България. Треньорът Николай Митов няма да може да разчита на наказания Георги Стоичков и трайно контузения Стилиян Николов, докато всички останали са здрави и на линия за двубоя.

От Витоша пък се надяват на подкрепата на публиката, като "бистришките тигри" ще търсят четвърта победа за сезона. В последните си три домакински мача бистричани се радваха на солидна подкрепа и вярват, че днес няма да е изключение.

Групата на Витоша за мача със Септември е вече ясна

Наско Милев и Стефан Христов се завръщат

Треньорът на Витоша Росен Кирилов има да решава куп кадрови проблеми, след като в мача с Ботев (Гълъбово) Кочилов и Лъчезар Котев бяха изгонени.