Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 230

КРАЙ НА МАЧА! ЛУДОГОРЕЦ ПОБЕДИ ВИТОША С 4:2!

Лудогорец победи Витоша (Бистрица) с 4:2

Борбен Витоша почти донесе изненадата, но Лудогорец достигна до пълен обрат (ВИДЕО)

Кишада е заменен от Дост

89′

Голмайсторът Кампаняро е заменен от Василев

85′

ГОООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Всичко за Витоша приключва, след като Кишада прави резултата на "Васил Левски" 4:2 в полза на "орлите"!

81′

Обещаваща атака на Мисиджан бе спряна от страничния съдия с несъществуваща засада. Спорна ситуация на "Васил Левски".

79′

Дани Пеев влиза на мястото на Михаил Петров

76′

В жълто е декориран и другият участник в спора - Върбанов

75′

Жълт картон за Кишада заради спречкване с Върбанов

72′

ГОООООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Пълен обрат за "орлите"! Кампаняро получи хубав пас от Мисиджан и със странична ножица изпрати топката във вратата на Василев!

70′

Жълт картон за Румен Гьонов

67′

Изправя се футболистът на Лудогорец. Няма нужда от лекарска намеса.

67′

Долапчиев бе близо до хеттрик, но стреля покрай вратата. Топката му бе върната удобно назад от влезлият като резерва Китан Василев.

66′

Проблеми за Козмин Моци, който бе ударен от топката.

63′

На мястото на Илиян Попов влиза Тодор Гочев

60′

Лукас Саша не успя да превърне шута си в гол, след като стреля от границата на наказателното поле, но неточно.

57′

Първа сериозна опасност пред вратата на Витоша! Кишада отправи силен удар, но топката премина встрани.

57′

Стефан Христов е заменен от Китан Василев

52′

Доста по-спокойно начало на втората част за разлика от първите 45 минути.

47′

Без промени и в двата състава след подновяването на играта.

46′
45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 2:2!

41′

Фрапиращ нов пропуск на Мисиджан. Първо Кишада пробва да покоси вратата на Василев, но той изби, а Върджил бе позициониран точно пред стража, но прати топката над напречната греда.

38′

ГОЛ! Козмин Моци е точен от бялата точка! 2:2!!!

37′

Дузпа за Лудогорец! Василев извърши нарушение в назателното си поле... Каква грешка на вратаря на Витоша.

36′

ГОООООООООООООООЛ! 2:1 ЗА ВИТОША! Долапчиев удвоява!

35′

Жълт картон и за Илиян Попов

34′

Жълт картон за Неусиано де Жезус Гусмао

29′

Нова възможност пред състава на Витоша! Пол Отофе пропусна пред вратата на Лудогорец.

24′

Кишада опита далечен удар, но той бе доста слаб и топката попадна право в ръцете на стража на бистричани.

22′

Спорна ситуация в центъра на терена. Козмин Моци повали Долапчиев и щабът на Витоша поиска нарушение, но такова не бе отсъдено.

21′

Доста груба игра от страна на шампионите от началото на срещата. Въпреки това главният съдия все още не е показал жълт картон.

20′

Мисиджан пропиля чудесна възможност да удвои резултата, след като остана сам срещу вратаря на Витоша.

12′

ГООЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ! Мисиджан връща равенството на "Васил Левски"!

9′

Лошо изпълнение от Мисиджан, който центрира топката в наказателното поле, но нямаше негов съотборник, който да засече.

5′

Лудогорец пробва да се върне почти мигновенно в мача, но Жоао Паоло бе в положение на засада.

4′

ГООООООООЛ! Изненадата е факт! Григор Долапчиев шокира Лудогорец, след чудесен пас на Румен Гьонов!

2′

Още в 14-ата секунда Ивайло Лазаров от Витоша извърши нарушение срещу Жоао Паоло. На терена се наложи да влезе и лекарският щаб на Лудогорец.

1′

НАЧАЛО НА МАЧА! С ЛЕКО ЗАКЪСНЕНИЕ ЗАПОЧВА СРЕЩАТА НА "ВАСИЛ ЛЕВСКИ".

77 Даниел Пеев 98 Светослав Ковачев

Тази вечер от 21 часа отборът на Витоша (Бистрица) приема Лудогорец в мач от четвъртия кръг на Първа лига. Срещата ще се играе на "Васил Левски", където бистричани домакинстват в момента.

Стадионът на Витоша грейна, "тигрите" се надяват на лиценз до есента

В момента новакът в Първа лига домакинства на "Васил Левски"

Очакванията бяха, че Георги Дерменджиев отново ще заложи на експериментален състав, но това не се случи. Явно след отпадането от Шампионска лига, старши треньорът е решил да хвърля повече усилия и в първенството.

Добрата новина за Костадин Ангелов е, че в неговият състав няма драма с контузени футболисти и всички основни играчи са на линия за този двубой.