Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 234

Локомотив (Пд) спечели гостуването си на Витоша с 3:0

Пловдивският Локомотив набира скорост, "смърфовете" разгромиха и Витоша

Класическо 3:0 за селекцията на Бруно Акрапович

90′

ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!! ОЖБОЛТ!!0:3!!  До края гардът на бистричани съвсем падна, като това позволи и на Ален Ожболт да попадне сред голмайсторите. Това се случи след негов хубав индивидуален пробив в 90-ата минута.

83′

Втора смяна за локомотивци. До края на терена ще видим Йосип Томашевич. Напуска Момчил Цветанов.

82′

ГОООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!! 0:2!! ИЛИЕВ! Интригата в този двубой приключи в 82-ата минута, когато резултатът в полза на Локо беше удвоен. С оглед развоя на мача, отбраната на Витоша неглижира своите действия, а това коства и много за хората на Росен Кирилов. В гореспоменатия период от съперничеството, Ален Ожболт излезе сам срещу вратаря, като прояви колегиалност и продължи за напълно самичкия Митко Илиев. За капитанът пък бе въпрос на само едно докосване, за да оформи 0:2.

80′

ГРЕДА ЗА ВИТОША! Инкасираният гол "събуди" момчетата на Росен Кирилов, които заиграха много смело в предни позиции. "Тигрите" бяха близо до изравняването в 80-ата минута, когато Четин Садула пробва да повтори сценария от попадението си срещу Берое в предишния кръг. Този път обаче всичко приключи с негов тежък шут в дясната греда на Луков.

78′

Димитър Везалов се бе озовал на доста странна за себе си позиция. Централният бранител отправи здрав шут от солидна дистанция, който беше спасен от Василев.

76′

Бруно Акрапович осъществява първа смяна за Локо. В игра влиза Ожболт, а терена напуска Анте Аралица.

75′
Снимка 412721

73′

Георги Купенов получи жълт картон за симулация, след като опита да си спечели дузпа.

70′

Последна смяна за Витоша. Надеждата на "тигрите" е в краката на Емил Гъргоров, който заменя Стефан Христов.

66′

ГООЛ ЗА ЛОКОМОТИВ!! 0:1! ЕДИН БАХТИЧ "Смърфовете" промениха статуквото след отбелязания от тях гол в 66-ата минута. Всичко започна с отлична атака на локомотивци, като ударът на Илиев беше избит от голлинията. Офанзивният устрем на плодвидвчани обаче продължи, като Буна беше намерен на далечната греда, като от своя страна той реши да подаде към Бахтич. Макар и трудно, топката стигна до балканеца, който я "прибра" срещу връхлитащ защитник на Витоша и след това отблизо не остави никакъв шанс на Василев.

60′

Нещо средно между центриране и опит за изстрел на Момчил Цветанов, което не затрудни по никакъв начин Василев.

Снимка 412718

53′

Много тромаво начало на втората част. Топката се изритва безцелно...

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

40′

Пет минути преди почивката, на Росен Кирилов му се наложи да коригира своя състав в отбрана. Заради изгонването на Милчев, играта трябваше да напусне и халфът Котев, за да може на терена да се появи типичен бранител като Кристиян Узунов.

39′

Картон получава и другият замесен в ситуацията Тодор Гочев.

Снимка 412722

38′

НАПРЕЖЕНИЕ! Спокойният неделен мач доби нотки на истинско напрежение, след като в 38-ата минута Буна беше бутнат в рекламните пана, а миг по-късно поиска обяснение от Тодор Гочев. Съдията Кабаков се намеси навреме и потуши скандала с по жълт картон.

32′

ЧЕРВЕН КАРТОН! Все по-мрачно за бистричани стана в 32-ата, когато Михаил Милчев беше изгонен с директен червен картон. Централният защитник нямаше какво друго да направи, след като спря откъсващия се сам срещу вратаря Бахтич. Въпросният бе изведен по отличен начин в коридор от Димитър Илиев.

30′

ПРИНУДИТЕЛНА СМЯНА! Неприятна новина сполетя треньорския щаб на Витоша в 30-ата минута, когато един от най-добрите футболисти на "тигрите" - Ивайло Лазаров се контузи и на негово място се появи Георги Амзин.

24′

ИНТЕРЕСНО! Гостите от Локомотив можеха да станат за смях в 24-ата минута, когато неразбирателство между Езе и Луков без малко не завърши с автогол. Африканецът върна толкова силно към своя вратар, че на Мартин се наложи да прави спасяване с крак, а не просто да изрита спокойно напред.

20′

Мартин Луков демонстрира стабилност, след като се намеси решително при изстрел от средно разстояние на Четин Садула.

19′

Витоша искаше да сюрпризира своя съперник с разсичащ пас в 19-ата минута. Стефан Христов изскочи зад гърба на далеч по-здравия от него Стивън Езе. Миг по-късно пък нигериецът поправи своята грешка, блокирайки изстрела на вражеския нападател.

Снимка 412720

14′

Двата тима трудно намират пътя към една от вратите. Мачът в Бистрица се води предимно в центъра на терена и до този момент е белязан от множество индивидуални грешки.

3′

Първото по-интересно положение в мача дойде след нестандартно изпълнение на Момчил Цветанов. Крилото стреля от фаул, при почти нулев ъгъл, но така завъртя коженото кълбо, че принуди Християн Василев да избива в корнер.

1′