ГОООЛ! Стефан Христов също бележи - 3:0.

Никола Колев е заменен от Румен Руменов

81′

Жълт картон за Никола Колев

78′

Първи точен удар за Етър от началото на мача... Никола Колев шутира от около 20 метра, но не успя да затрудни Християн Василев.

75′

Кристиян Кочилов ще доиграе тази среща на мястото на Ивайло Лазаров

75′

Грешка на Купенов позволи на влезлия като резерва Дани Младенов да достигне до топката, но вратарят Християн Василев успя да се намеси навреме и да предотврати опасността.

73′

Стефан Христов заменя Григор Долапчиев

73′

Дани Младенов влиза на мястото на Фло Боджадж

69′

Жълт картон за Фло Боджадж

67′

Милчо Ангелов влиза на мястото на Иван Стоянов

64′

СПАСЯВАНЕ!!! Четин Садула центрира към съперниковото поле, където на скорост вече навлизаше Иван Вълчанов. Той стреля от воле към вратата от много близко разстояние, а Анатоли Господинов направи страхотно спасяване с една ръка, избивайки топката в корнер.

61′

ПРОПУСК!!! Здравко Илиев центрира към наказателното поле, където абсолютно непокрит около точката за дузпа беше оставен Велко Батрович. Той успя да скочи достатъчно високо, изпреварвайки вратаря, и да насочи топката към целта, но за негово съжаление, тя премина покрай страничния стълб.

58′

ГООООЛ! Иван Вълчанов удвоява! Емил Гъргоров центрира от собственото си поле, намирайки непокрития Вълчанов. Той напред към пеналта, залъга върналите се защитници и шутира към вратата. Топката рикошира в Пламен Гълъбов, удари се в гредата и се мушна в мрежата за 2:0.

55′

ПРОПУСК!!! Петко Цанков се отскубна от защитата на "виолетовите", след като получи пас от Григор Долапчиев, и реши да стреля от движение, търсейки близкия ъгъл. Топката обаче се озова от външната страна на мрежата.

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Витоша се оттегля на почивка с гол аванс пред Етър - 1:0.

45′

Жълт картон за Григор Долачиев

44′

Григор Долапчиев беше изпуснат от защитата на Етър, но тъй като не получи подкрепа от съотборниците си реши да стреля към вратата. Опитът му обаче бе доста неточен.

25′

ГОООЛ! Емил Гъргоров бележи! Григор Долапчиев успя майсторски да изработи свободно пространство, след като се възползва от груба грешка на Анатоли Господинов, а Бадема остана сам срещу празната врата и с лекота чукна топката в нея - 1:0.

10′

Бадема опита да изненада вратаря на "виолетовите" с удар от границата на наказателното поле, но го изпълни с по-слабия си десен крак и разочарова.

2′

Петко Цанков се хвърли на шпагат, за да спре Велко Батрович, който получи много хубав пас в наказателното поле. Влизането на футболиста на Витоша беше чисто и играта е подновена.

1′

НАЧАЛО НА СРЕЩАТА! Мачът започна с минута мълчание в памет на легендата на Левски и българския футбол Александър Костов, който почина днес на 81-годишна възраст.