Нова добра възможност за Дунав. Светослав Ковачев получи топката отляво и намери Ахмедов в наказателното поле. Нападателят се справи с Купенов и стреля по диагонала, но покрай вратата.

81′

Фирцулеску влиза на мястото на Васев.

Снимка 423117

80′

Пропуск на Ковачев!!! Младокът получи извеждащ пас зад защитата на Витоша. Офанзивният играч напредна с топката и останал сам срещу Василев нанесе удар право в него.

79′

Безкрайно неточен удар на Гъргоров от далечна дистанция минава покрай вратата на Дунав.

78′

Макенджиев улови удар с глава на Котев след центриране в наказателното поле.

77′

Жълт картон за Светослав Ковачев.

Снимка 423124

76′

Пропуск на Ахмедов!!! Светослав Ковачев направи страхотен пробив отляво. Младокът развинти Гьонов и намери Ахмедов. Нападателят от няколко метра стреяля право във Василев.

74′

Жълт картон за Котев.

70′

Ахмедов влиза на мястото на Иса.

Снимка 423122

69′

Стефан Христов заменя Вълчанов.

62′

Спасяване на Василев!!! Светослав Ковачев центрира в наказателното поле, където защитата на домакините изпусна Иса. Нападателя стреля с глава, но вратарят на "тигрите" успя да избие.

60′

Милев заменя Долапчиев.

Снимка 423121

59′

Васев центрира от корнер в наказателното поле, играч на гостите свали топката с глава за Илия Мунин. Защитникът обаче нанесе удар над вратата.

48′

Божидар Васев центрира от корнер в наказателното поле, където Мартин Ковачев бе оставен сам, но ударът му мина над вратата.

45′

Начало на втората част.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Котев бе най-съобразителен при центриране в наказателното поле на Дунав, но ударът му мина покрай вратата.

40′

Слаб удар от далечна дистанция на Васев не затрудно Василев.

37′

След попадението Витоша изнесе играта в половината на Дунав, но до голови положения пред Макенджиев така и не се стига.

Снимка 423123

32′

Опит за удар на Диян Димов е блокиран. Топката излезе в корнер.

20′

Жълт картон за Попадийн.

16′

ГООООООЛ ЗА ДУНАВ!!! Исмаил Иса изведе гостите напред в резултата. Русенци отнеха топката в своята половина. Кълбото стигна до Диян Димов, който центрира в наказателното поле, където Иса бе точен за 0:1.

10′

Пропуск на Светослав Ковачев!!! Младокът получи пас в наказателното поле, справи се с двама защитници и преодоля Василев, но Бонев успя да изчисти топката от голлинията.

9′

Васев центрира в наказателното поле на Витоша от корнер, където Мартин Ковачев се освободи от защитник в зелено и стреля опасно с глава, но покрай вратата.

4′

Василев лови удар с глава на Иса след центриране от корнер.

1′