КРАЙ НА СРЕЩАТА! ВИТОША ПОБЕДИ ВЕРЕЯ С 2:0.

Четин Садула донесе успеха на "тигрите"

87′

Денис Василиев е заменен от Теофилос Коуроупис

84′

ГОООЛ! Четин Садула отново бележи - 2:0. Стефан Христов проби отдясно и веднага пусна пас към наказателното поле, където след рикошет капитанът на "тигрите" засече топката и я мушна във вратата за втори път в този мач.

83′

Жълт картон за Емил Йоргенсен

75′

Жълт картон за Лъчезар Котев

70′

Жълт картон за Иво Иванов

67′

ПРОПУСК!!! Вушорович центрира към наказателното поле, къде Румен Гьонов не успя да се намеси по най-добрия начин и Дино Мартинович засече топката с глава, но доста неточно и тя излезе в аут.

60′

Стефан Христов реши да стреля бързо към вратата след като получи топката, но кълбото премина встрани от целта.

59′
Снимка 393674

50′

Георги Купенов отстъпва мястото си на Кристиан Узунов

46′

На почивката Симеон Мечев заменя Бедри Рюстемов

45′

Начало и на втората част!

45+1′

Край на първото полувреме! Витоша се оттегля на почивка с гол аванс пред Верея.

32′

Стефан Христов опита от близък ъгъл да преодолее Георги Георгиев, но стражът за пореден път се прояви в много добра светлина.

31′

Жълт картон за Александер

22′

ГООООЛ! Четин Садула извежда "тигрите" напред в резултата - 1:0. Домакините организираха бърза контраатака, която изведе капитанът на чудесна стрелкова позиция. Той пое подаване отдясно и лесно преодоля Георги Георгиев отблизо, след като залъга защитниците на "лъвовете".

21′

Михаил Милчев влиза на мястото на контузения Радко Мутафчийски

19′

Радко Мутафчийски е изнесен от терена на носилка, тъй като получи травма и няма да може да продължи участието си в мача.

16′

ГРЕДА!!! Здравко Илиев стреля много опасно от далечна дистанция, прехвърляйки вратаря, но топката разтресе напречния стълб. За съжаление на заралии, нито един друг техен играч не успя да играе с кълбото и атаката приключи.

11′

Наско Милев нахлу в наказателното поле и веднага шутира към вратата на Верея, но стражът на "лъвовете" се намеси по най-добрия начин и изби топката.

3′

Георги Амзин центрира към наказателното поле на Верея, но защитата се справи и Емил Йоргенсен успя да изчисти в корнер.

1′

77 Иван Вълчанов 3 Теофилос Коуроупис

Днес от 12:30 часа, Витоша приема Верея в среща от 18-ия кръг в Първа лига. Трудно би могъл да се определи фаворитът в този мач, тъй като и двата отбора не са в най-добрата си форма в момента и са на дъното на класирането в елита.

Въпреки това, "бистришките тигри" са една идея по-добре от своя съперник, който още не е записал нито една победа от началото на сезона - вече 29 поредни двубоя без успех.

Лудогорец победи Витоша (Бистрица) с 3:0

Лудогорец не срещна съпротива от Витоша, класика за "орлите" в Разград

Вандерсон, Лукас Саша и Шверчок донесоха успеха на шампионите

Старши треньорът на домакините Росен Кирилов няма да може да разчита на Василев и Мутафчийски, които все още лекуват контузии. Неговият колега Небойша Миличич пък няма никакви кадрови проблеми и ще излезе с най-доброто, с което разполага, за да търси първите си три точки през тази година.