Вихрен (Сандански) изненадващо победи Черно море с 2:1 при гостуването си в Морската ни столица в среща от седмия кръг на "А" група.

Станимир Господинов откри резултата в полза на гостите в 16-ата минута, след като засече с глава центриране на капитана Георги Бачев от фаул. Веднага след попадението над Варна започна да вали силен дъжд, който затрудни максимално 22-мата на терена, тъй като водата разкаля игрището.

В 42-ата минута Петър Костадинов от домакините бе фаулиран в наказателното поле на Вихрен и Масена Моке изравни резултата, след като не сгреши при изпълнението на 11-метровия удар. В ответната аката обаче Славчо Георгиевски наказа разсеяността на защитата на "моряците" и донесе победата на Вихрен.