90+5′

Последен сигнал!

Победа за ЦСКА!

ЦСКА победи Славия в драма на "Армията"

Нова драма на "Армията"! 10 от ЦСКА биха Славия в добавеното време, автогол реши мача!

Бенгюзов бе големият грешник за "белите"

90+3′

ГООООООЛ!!!

1:0!

Топката е във вратата на Стериакис!

Автогол на Бенгюзов!

85′

Бенгюзов сменя Терзиев.

80′

Кейта сменя Йомов.

79′

Кери заменя Рафаел.

76′

Нарушенията отново зачестиха.

Фаул на Томбак, който вече има жълт картон.

Не получава втори.

74′

Натискът на ЦСКА се засилва.

Ще издържи ли отбраната на Славия?

Два поредни корнера за "червените".

69′

Белтраме сменя Ахмедов.

62′

Жълт картон и за Кръстев.

60′

Жълт картон за Томбак.

58′

Ще бъдат добавени няколко минути към срещата, предвид честото спиране в последните моменти от двубоя.

Редица сблъсъци между играчите на двата тима.

57′

И Гамаков с бинтована глава.

След сблъсъка с Мазику.

55′

И второто полувреме започва с натиск за домакините.

Брадли Мазику получава медицинска помощ.

Главата му е превързана.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Първото полувреме започна много силно за домакините, като те натикаха съперника си в собствената му половина.

На даден етап от срещата нямаше нито един футболист в бял спортен екип в полето на "армейците" за доста продължителен период от време.

Центриране на Йомов намери Ахмедов в полето на Стериакис в 9-ата минута, последва изстрел на нападателя, но вратаря на "белите" спаси.

На всичко отгоре задачата на гостите бе допълнително усложнена от контузия на Ивайло Димитров, който бе принудително заменен.

Малко след това обаче и Иван Турицов, от състава на "червените", също напусна преждевременно с травма.

В 32-ата минута Соу получи добър пас на границата на наказателното поле, завъртя се и стреля, но топката премина покрай вратата.

В разстояние на само две минути, непосредствено преди паузата, Санкаре извърши две поредни нарушения, като бе санкциониран официално и след втория си жълт картон бе принуден да напусне, оставяйки тима си на терена с човек по-малко.

Повторенията показаха, че решението на съдията по-скоро е било коректно. Въпреки това той бе звучно изпратен с викове "Мафия!" от част от "армейските" запалянковци.

Феновете на ЦСКА скочиха на съдията, викове "Мафия!" и блъскане по тунела на "Армията"

Не се наложи намеса на органите на реда

45′

Почивка.

44′

Втори жълт картон за Санкаре.

ЦСКА остава с човек по-малко на терена.

42′

Жълт картон за Санкаре.

41′

Далеч не изглежда доволен Белчев от това, което вижда на терена.

Снимка 494208

39′

На свой ред гостите тръгват в атака.

На два пъти се опитват, чрез Стоев и Карабельов, да притесняват бранителите на "червените".

Без успех.

37′

"Белите" изравниха притежанието на топката.

По 50% за всеки от съставите.

32′

Соу получава топката на границата на наказателното поле.

Завърта се и стреля!

Кълбото преминава на сантиметри от левия страничен стълб на вратата, пазена от Стериакис.

31′

Изстрел на Стоев от много далечна дистанция.

Топката минава покрай вратата на Бусато.

26′

Юга сменя Турицов.

25′

Принудителна смяна ще има и в редиците на ЦСКА.

Турицов се хваща за единия крак и показва, че ще трябва да напусне терена.

23′

Жълт картон за Антов.

22′

Стоянов сменя принудително Димитров.

17′

Ивайло Димитров сам излиза извън пределите на терена.

Ще получи медицинска помощ.

13′

Опит за извеждащо подаване на... Бусато.

Томбак се справя в защитата на Славия.

Усети действието на вратаря и реагира своевременно.

9′

Центриране на Санкаре към Йомов.

Той подава остро в наказателното поле.

Ахмедов засича с глава, но Стериакис спасява без проблеми.

Първи точен изстрел в една от двете врати.

8′

Без футболисти в бели екипи в половината на домакините.

Плътно прибрани в собственото си поле са славистите.

5′

По 4 промени в двата състава, в сравнение с предишните им срещи.

Тиаго от ЦСКА се контузи, аут е за Славия

Халфът се прибра в Португалия

Впечатление прави отсъствието на Белтраме и контузения Тиаго, що се касае до "армейските" редици.

ЦСКА продава Тиаго Родригес до края на трансферния прозорец?

ЦСКА продава още една от звездите си?

"Червените" може да продадат Тиаго Родригес

4′

Масиран натиск на "червените".

Първите минути са в полза на домакините.

Опитват заход основно по крилата, в стремежа си да пробият отбраната на "белите".

3′

Добра атака за домакините.

Енрике и Соу не се разбраха.

Топката преминава във владение на съперника.

1′

14 Абдулей Кейта 73 Венцислав Бенгюзов

ЦСКА приема Славия в столично дерби от 4-ия кръг на Първа лига. Двубоят започва в 21:00 часа и ще се играе на "Армията".

При победа "червените" ще оглавят временното класиране. "Белите" пък се намират в зоната на изпадащите и все още нямат успех през новия сезон.

Снимка 493912

И двата отбора имаха мачове в Лига Европа през седмицата.

ЦСКА се наложи трудно с 2:1 над Сиренс, докато Славия отпадна след загуба с 1:2 като гост на Кукеси.

Стамен Белчев няма да може да разчита на Тиаго и Петър Занев. Португалецът се прибра в родината си, тъй като има травма в коляното. Защитникът е болен.

В състава се завръща Иван Турицов, който изтърпя наказание срещу малтийците в четвъртък.