В последна среща от дублиращата група ЦСКА разгроми с 4:0 като домакин Черноморец (Бургас). Предварителните прогнози, че този мач от 30-я кръг ще бъде оспорван не се оправдаха.

Точни за тима на Димитър Димитров-Трактора бяха Ангел Грънчов, Валентин Валентинов, Михаил Михайлов и Георги Ганчев. Първото полувреме завърши при резултат 1:0. Единственото попадение падна в 10-ата минута, когато Грънчов бе най-съобразителен след корнер и откри.

През втората част ЦСКА демонстрира отлична игра и съвсем логично стигна до изразителното 4:0. Валентин Валентинов направи 2:0 в 53-ата минута, а Михаил Михайлов и Георги Ганчев оформиха крайния резултат. Те се разписаха в мрежата на противника съответно в 67-ата и 78-ата минути.