ЦСКА все по-уверено гледа към титлата на „А" група. „Червените" победиха с 4:1 Черно море в мач от 25-ия кръг. Първото полувреме на срещата, играна на „Българска армия" бе много по-интригуващо.
Гостите бяха с осакатен състав, предвид многото контузени играчи. Въпреки това, „моряците" не се затвориха в глуха защита, с което позволиха на ЦСКА да стигне и до повече попадения.
Срещата започна по-силно за домакините. Първото попадение не закъсня и падна в 6-ата минута. Тогава Карачанаков нацели гредата от пряк свободен удар, но Галчев довкара топката в мрежата на гостите. Последваха пропуски на Присо и Бандаловски.
Първото по-сериозно положение за „моряците" бе създадено в 22-ата минута, когато Георги Илиев отигра отлично с глава и стреля към посока на вратата на ЦСКА, но М'боли улови. Три минути по-късно, домакините вече водеха с 2:0. Мораеш с финт излъга защитата на гостите и стреля от границите на наказателното поле, удвоявайки резултата.
В 30-ата минута стана интересно. Пламен Крачунов фаулира Николов и съдията Ристосков отсъди дузпа. Зад топката застана Георги Илиев и с прецизен удар намали за 1:2. В 41-ата минута обаче, домакините вкараха ново попадение. То падна след дузпа, реализирана от Мораеш. До 11-метровия удар се стигне след като Попов фаулира бразилския нападател. Минута преди края на редовното време. Румен Трифонов получи жълт картон за много грубо влизане в краката на Фернандес.
Втората част не бе чак толкова интригуваща. Последното попадение в мача падна в 79-ата минута, когато Християн Попов засече нелепо една топка от Мораеш и си наниза автогол.
Четири минути преди края на мача, публиката на „Армията" стана на крака, за да посрещне защитника на тима Апостол Попов, който влезе на смяна на Ангел Грънчов. Бранителят не се бе появявал в игра цели осем месеца заради тежка травма.
След този мач, ЦСКА е уверено на лидерската позиция в „А" група с 63 точки. Черно море пък е на 7-ото място.
Dirkk
на 22.04.2012 в 11:41:06 #61Спрайте, през нослето взимаш ли, или само венозно?

ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 22.04.2012 в 11:39:01 #60red_master...........Много скъпи са кравите
пък и аз съм модерно турче,
прасето ми е с дистанционно 
red_master
на 22.04.2012 в 11:36:47 #59Реджепе,абе ти като мюсюлманин не трябва ли крави да гледаш?!
И къде ти е ранчото-в центъра на Варна до Пикадили?!
Аре
!
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 22.04.2012 в 11:32:42 #58Ей тъй на,коля го КРАВО,и без това е страндженско
само яде и сере
кило нагоре не мърда
Даже някой го е напръскал в червено,приготвил го е 
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 22.04.2012 в 11:26:08 #57. Кравеморец | 22.04.2012 14:23 ех, росене, росене, за тебе най-много ме е яд дан си подпалиш чалмата ся ..................Няма ама............си го изкарам на прасето,коляго като едното нищо
15-ти
на 22.04.2012 в 11:25:15 #56,Морето имат контузени Янев,Паломино,Колев и Миро Манолов. .........
нема страшно,за следващия кръг са на линия

ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 22.04.2012 в 11:24:51 #55Ристосков да се разпне
LORD_SLIM
на 22.04.2012 в 11:23:19 #54Стига уговорвки и глупости за съдията,момчетата играят много хубав и динамичен мач.Ристосков въпреки че е много слаб съдия се справи много добре,единствено влизането на Трифонов беше по-скоро за червен картон,дузпите бяха индентични,Морето имат контузени Янев,Паломино,Колев и Миро Манолов.
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 22.04.2012 в 11:23:13 #53ХВЪРКАТ СЪСЕЛ,кво ти разбира чутората от топчето ве прилеп холеричен
Didogun
на 22.04.2012 в 11:22:50 #52Кому помагат подобни отсъждания не ми е ясно. Футболът ни е такъв ташкент, ама поне правилата може да се спазват. Това е точната дефиниция за червен картон. По-добър пример здраве му кажи.
mario_elleve
на 22.04.2012 в 11:21:11 #51само ще ви кажа, че тоя ристосков манипулира мача с тия дузпи, явно трябваше да е оувър на полувремето. тоя "съдия" си е направо за затвора.
15-ти
на 22.04.2012 в 11:20:15 #50дирк,валенсиански портокалоберачо
кажи бе,сопол 
Cloud
на 22.04.2012 в 11:19:59 #49Така е 15-ти, мача е 4-5+, а вие отивате на 16+
За пръв път от началото на пролетния полусезон виждам ЦСКА да играе добре и да мачка противника, кенефа ще бъде зверски изшибан следващия кръг 
cska-religia
на 22.04.2012 в 11:19:39 #48Отдавна не се бях занимавал с бедните душици тук. Говеждата мъка, злоба и безпомощност са си все същите. Така, че напускам предоволен.
mario_elleve
на 22.04.2012 в 11:19:06 #47само ще ви кажа, че този ристосков манипулира здраво мача, за да излезе оувър на полувремето. тоя трябва хубаво да го следят от къде му идва всяка стотинка в сметката.
Dirkk
на 22.04.2012 в 11:17:47 #46Чалма, уроде, усещаш ли как отивате към шест гола
? Опиши мъката да си фен на Гнуусно море в кратко есе
.
15-ти, дебил пъпчив, ходи си пиши домашните, че си затъпял неимоверно много
.
fen_bg
на 22.04.2012 в 11:16:00 #45орката си беше за чист червен ама хайде. Да не разваляме празникана розовите
ТУРЧЕТО-РЕДЖЕП
на 22.04.2012 в 11:15:54 #44УБИЙЦИИИИИИИИИИИИИИИИИ,СФИНИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИ

redvarna
на 22.04.2012 в 11:15:53 #43Този Румен е малоумен!Чист червен картон!
15-ти
на 22.04.2012 в 11:15:36 #42ааааааахаххахааааааа.... 4+,5+
...и то още първото
мачът е чист,като сълзата на сърна 