ЦСКА излезе начело във временното класиране в "А" група, след като победи с 3:0 Берое. Двата отбора се изправиха в Сливен в двубой от II кръг на родния шампионат. Головете за ЦСКА реализираха Коста Янев, Данчо Тодоров и Иван Иванов.

Двата отбора изиграха много оспорвано първо полувреме пред около 7000 зрители на стадион "Хаджи Димитър" в Сливен. Символичните домакини от ЦСКА можеха да открият резултата още в 5-ата минута, но шутът на Йордан Тодоров се отби в напречната греда. Все пак "червените" стигнаха до гол в 18-ата минута. След бърза атака Иван Стоянов намери в наказателното поле Коста Янев, който със силен удар прати топката неспасяемо в долния ляв ъгъл на вратата - 1:0.

В средата на първата част гостите от Стара Загора бяха близо до изравнителен гол, но Караджов се намеси сигурно след удар на Писаров. Нова добра атака организира ЦСКА в 32-ата минута. Иван Стоянов намери триково Маркиньос, чийто удар обаче мина на сантиметри от страничната греда. 4 минути преди края на първото полувреме "червените" за втори път нацелиха греда. Този път близо до гола бе Иван Стоянов, чийто удар с глава се отби в лявата греда.

Второто полувреме започна на по-ниски обороти, като играта често бе накъсвана от нарушения. Освен това силният дъжд допълнително затрудни 22-ата на терена. Гостите от Берое наложиха териториален натиск, но въпреки това трудно стигаха до чисти положения пред вратата на Караджов. Противно на случващото се на терена, ЦСКА стигна до втори гол. След груба грешка в защитата на Берое, резервата Руи Мигел центрира отлично към Данчо Тодоров, който с мощен удар от няколко метра удвои аванса на "червените" - 2:0.

Старши треньорът на Берое Илиан Илиев реагира на секундата, като пусна в игра Захари Димитров и Петър Димитров. Въпреки промените старозагорци така и не успяха да застрашат по-сериозно вратата на столичани, които в края на мача вкараха трети гол. След центриране от корнер, Иван Иванов се извиси над защитата на гостите и оформи крайното 3:0.

ЦСКА - БЕРОЕ 3:0

1:0 Коста Янев (18')
2:0 Йордан Тодоров (64')
3:0 Иван Иванов (83')