Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: Без публика

КРАЙ НА МАЧА! ЦСКА БИЕ БОТЕВ ВРАЦА С 2:1!

89′

Мазику заменя Тиаго

85′

Добро положение за ЦСКА! Тиаго пусна към Соу, който беше в много изгодна позиция, но Костов спаси отново тима си, хващайки топката.

80′

Юношата на ЦСКА Ненов влиза в игра за гостите на мястото на Атанасов. Нападателят вече няколко мача играе на инжекции.

76′

ЦСКА тотално натисна съперника и търси ново попадение.

73′

Йомов намира центрираната топка от ъгловия удар, Костадинов избива и тя се връща в играч на ЦСКА, който също опитва удар, но  отново Костадинов спасява отбора си.

72′

Изстрел на Кери излиза в корнер.

63′

БОТЕВ ВРАЦА СЕ ВРЪЩА В МАЧА СЛЕД ГРЕШКА НА ЦСКА! Матей върна към Бусато, той лековато опита да продължи към Гълъбов, но вместо това намери Генов, който не сгреши и прониза мрежата му за 2:1!

62′

Висящият като Йомов с картони - Юга напуска за сметка на Енрике.

61′

Гълъбов влиза за сметка на Вион.

58′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Очакваното се случи! Занев разкъса отбраната на врачани с пас към Кели, той намери Соу, слагайки топката на крака му и за нападателя отблизо остана най-лесното - да я забие за 2:0!

56′

Джеферсон е заменен от Белтраме.

55′

Висящият с четири жълти картона Георги Йомов влиза в игра за сметка на дейния Санкаре. Сенегалецът демонстрира неуважение към Акрапович като отказа да го поздрави на излизане. Това се случи и при излизането му в мача с Рома.

52′

Занев постави буквално топката на главата на Санкаре, който реши да обърне ъгъла и стреля, но в аут. Отлична възможност за "червените", която обаче бе изпусната!

48′

Костов пак се намесва. Вион стреля опасно, но вратарят изби.

46′

ВИЖТЕ КАК СА СЕ ПРОМЕНИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

Узунов заменя Том

45′

Златински е заменен от Лагоа.

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЦСКА ВОДИ НА БОТЕВ (ВР) СЛЕД АВТОГОЛ НА КЕРЧЕВ!

44′

Али Соу захваща отлична атака, Костадинов обаче го затвори умело, миг преди нападателя да опита да стреля от чиста позиция.

43′

Жълт картон за Гаджев.

42′

Кели пусна отлично успоредно на вратата, но там нямаше кой да засече.

Снимка 509520

38′

Валентин Антов стреля отлично след центриране от корнер, но топката нацели страничната греда на Костов!

35′

Тиаго се справи с Керчев и намери вдясно Вион, който от наказателното поле опита плътен удар, но Костов спаси.

34′

Том центрира отляво към Петър Атанасов, който беше изпуснат от Занев, той свали към Генов. Последвалият удар на халфа излезе в аут.

29′

Късмет за Ботев! Занев засече центриране от фаул с глава, Костов спаси!

26′

Петър Атанасов намери подаване от Даниел Генов и реши да играе индивидуално като стреля от трудна позиция, без затруднение за Бусато.

24′

Каква възможност за ЦСКА! Тиаго пусна към Соу, той напредна и стреля, но играч на Ботев изби от голлинията. Топката стигна до Санкаре, който също опита късмета си, но до гол не се стигна.

23′

Санкаре намера отлично Кели, той подаде към Тиаго, който стреля много опасно, Керчев изби решително в корнер.

17′

ГОЛ ЗА ЦСКА! Петър Занев организира отлична контраатака вляво и центрира към наказателното поле, топката попадна в Керчев и играчът на Ботев от непосредствена близост злощастно я заби в собствената си врата за 1:0!

14′

Възможост за гостите! Ботев създаде първо чисто положение след като Да Сила центрира от фаул, Даниел Генов засече с глава, а Бусато се разтегна отлично и спаси.

13′

Матей фаулира Да Силва, но без последсвия за играча на Ботев.

12′

Първа възмност в мача. Санкаре стреля с глава след подаване на Соу, който изтегли добре нападението. При положението останаха обаче съмнения за засада.

9′

Спокойна игра в първите минути на двубоя. ЦСКА владее, но врачани постепенно поглеждат към вратата, пазена от Бусато.

5′

Антов се върна на терена. До момента домакините владеят инициативата.

4′

Проблеми за Валентин Антов. Бранителят падна лошо при въздушно единоборство. Лекарски екип ще помогне на играча.

1′

ВИЖТЕ КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА НА СТАДИОН "БЪЛГАРСКА АРМИЯ"!

1′

Двата отбора излизат на терена с оранжеви фланелки в подкрепа на болните от Множествена склероза.

30 Георги Йомов

ЦСКА приема Ботев (Враца) в мач от 16-ия кръг на efbet Лига. Срещата на "Българска армия" стартира в 12:30 часа.

Мачът е само няколко дни след триумфа на "армейците" над Рома с 3:1 за Лига Европа и се явява като генерална репетиция на тима преди мача с Левски. Вечното дерби е на 18 демекври. При победа днес срещу врачани, "червените" ще се изравнят с Локомотив (Пловдив) на второто място в класирането.

Опонентът Ботев е в серия от четири поредни загуби, които смъкнаха тима на 10-ото място в класирането.

ЦСКА прибира 4 млн. евро от Али Соу

Цената на нападателя е сериозна

Старши треньорът на домакините Бруно Акрапович прави няколко промени в състава в сравнение с този, с който стартира срещу Рома. На двата фланга започват Тибо Вион и Греъм Кери. Санкаре ще подпомага Али Соу в атака.

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

Амос Юга виси с картони, но въпреки това Акрапович му гласува доверие сред единадесетте, като при нова санция днес, ще пропусне мача с Левски в петък. За сметка на това Георги Йомов е сред резервите, който също има натрупани картони.

Ръководството на Ботев (Враца) с "благодарствено" писмо до Съдийската комисия

Лични поздрави има и за нейния шеф Коце Стоичков

Старши треньорът на гостите Антони Здравков няма да може да разчита на контузения Валери Домовчийски. В негово отсъствие, в предни позиции ще действат Петър Атанасов и Даниел Генов. Юлиан Ненов играе на инжекции в последните мачове и е сред резервите.