Край на срещата! Локомотив (Пловдив) победи Царско село с 3:2.

Локомотив (Пловдив) победи Царско село с 3:2

Локомотив (Пловдив) победи Царско село в мач с пет гола, Алмейда дебютира с гол

Пловдивчани продължават с доброто си представяне

90+3′

ГОООЛ! В последните секунди на мача Родни Антуи прави резултата 2:3. След неговото попадение главният съдия даде край на двубоя.

90′

Три минути добавено време.

87′

ГООЛ! Почетно попадение за Царско село! Негов автор е Георги Минчев от дузпа.

85′

Дебют за Венци Христов с екипа на Царско село в efbet Лига. Ивайло Марков напуска терена.

83′

Корнер за Царско село. За пореден път Стивън Езе печели първа топка и изчиства.

76′

Момчил Цветанов влиза на мястото на Йосип Томашевич.

69′

Георги Илиев напуска, вместо него Един Бахтич.

69′

Още една смяна за Царско село. Божидар Кацаров напуска - на негово място Емануил Манев.

65′

Серкан Юсеин можеше да върне едно попадение за Царско село, но след удара му топката се отклони в страничната греда.

54′

Смяна в тима на Царско село веднага след попадението на Локо. Капитанът Веселим Минев отстъпва мясотото си на Андерсон.

53′

ГООООЛ! Ален Ожболт вкара третото си попадение за сезона с екипа на Локомотив. Бирсент Караген подаде отдясно на Ожболт, който се справи с Мартин Кавдански и вкара топката в мрежата на Мартин Димитров за трети път в двубоя.

50′

ГОООЛ! Динис Алмейда бележи дебютното си попадение в българския елит. Той се разписа с глава след центриране на Умарбаев от корнер.

46′
46′

Новото попълнение на Локомотив - Динис Алмейда се появява в игра на мястото на Милош Петрович.

45′
42′

Парвиз Умарбаев отново центрира от пряк сводобен удар, но нямаше негов съотборник, който да отиграе в наказателното поле.

22′

Серкан Юсеин стреля директно от пряк свободен удар, но Мартин Луков се намеси подобаващо и спаси.

19′

ГОООЛ! Локомотив (Пловдив) открива резултата на стадион "Славия". Парвиз Умарбаев центрира от свободен удар, Дейвид Малембана игра с топката, но тя попадна във вратата на Мартин Димитров след рикошет в Георги Хашев.

13′

Първият жълт картон в мача е даден още в 13-ата минута. Централният бранител на Локомотив - Стивън Езе, е санкциониран от главния съдия.

12′

Георги Илиев центрира от корнер - Ален Ожболт опита изстрел с глава, но топката профуча над вратата на Царско село.

6′

Георги Илиев получи чудесен пас от Парвиз Умарбаев, но стражът на Царско село излезе напред и спря ветерана. Вследствие на сблъсъка между двамата Мартин Димитров трябваше да получи медицинска помощ.

1′