Левски усилено търси попадение. Ще се стигне ли до такова?

80′

Галчев заменя Станислав Иванов

76′

Втори жълт картон за Юруков! Юношата на "сините" спъна Коста, който организираше опасна атака. Така Левски остана с 9 души!

72′

Жълт картон за Балтанов след нарушение срещу Райнов.

70′

Георги Александров заменя Паулиньо. Това е и дебют за юношата на "сините".

64′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Реян Даскалов напредна,  подаде на свой съотборник, който му върна мигновено и капитанът, преследван неуспешно от този на Левски Райнов, прониза вратата на гостите за 2:2!

62′

Първа смяна в мача Манев е заменен от Лука.

59′

Вихрена атака за "сините"! Станислав Иванов проби вдясно и центрира към Паулиньо, който непокрит стреля над вратата.

58′

Балтанов заби доста тежък лакът в главата на Юруков, без проблеми за юношата на "сините".

55′

Домакините пробват натиск, под съпровода на Любослав Пенев, който не спира да дава тактически наставления.

Снимка 509439

50′

Теренът е в окаяно положение, което затруднява играчите на двата тима.

48′

Балтанов изпълни корнер, Николай Кръстев се намеси решително и изби.

47′

Даскалов е санкциониран в жълто след нарушение срещу Иванов

46′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

ВИЖТЕ ТУК КАК СА СЕ ПРОМЕНИЛИ КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВИТЕ 45 МИНУТИ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! Интересен мач на "Арена Царско село", домакините поведоха чрез Кавдански, Робърта и Станислав Иванов реализираха за "сините". Опитният Орлин Старокин сътвори голяма глупост, оставяйки отбора си с 10 души, след като за оспорване на съдийско решение бе изгонен с два жълти картона, изкарани за минута.

39′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! Паулиньо центрира от фаула, топката бе отбита в купа от играчи и стигна до Станислав Иванов, който от непосредствена близост пред погледа на Реян Даскалов, който опита да се намеси безуспешно, направи резултата 2:1! При центрурането на бразилеца останаха съмнения, че Даске е в засада, но реферът зачете попадението за редовно.

36′

Паулиньо опитва пробив отляво. Трима от играчите на домакините го фаулират, Старокин се разправя със съдията. Реферът го санкционира жълт картон, а в последсвие с още един и съответно - червен! Резервата за гостите Валери Божинов търси диалог със съдията, който му обяснява, че няма как да си промени решението.

34′

Равностойна игра в последните минути на първото полувреме. Домакините пробват да наложат натиск.

25′

ГОЛ ЗА ЛЕВСКИ! "Сините" бързо отговориха на удара. Паулинаьо организира отлична атака като навлезе в наказателното поле и пусна умело към Стаматов, който намери отлично позиционарания Робърта. Нападателят на "сините" стреля отблизо, правейки резултата 1:1!

24′

Силни минути за домакините! "Сините" изглеждат доста слисани след полученото попадение.

20′

ГОЛ ЗА ЦАРСКО СЕЛО! Центрирана топка в наказателното поле, последва разбърване, Балтанов засече пред погледа на Даске, топката бе отбита в гредата и се върна в Кавдански, за който остана най-лесното - да стреля и да я вкара право в мрежата на "сините" за 1:0!

19′

Паулиньо проби отляво, но при опита си да влезе в наказателното поле бе спрян от Балтанов.

14′

Ивайло Марков е наказан с жълт картон заради разправия със съдията преди изпълнение на корнер за гостите.

11′

Райнов бе спънат и Левски изпълни фаул пред границите на наказателното поле, Робърта изпълни, но право в ръцете на вратаря Пласид.

10′

Левски владее инициатива в първите 10 минути на мача. Владеенето на топката е 60% на 40% в полза на "сините".

6′

Какво направи Робърта? Нападателят изскочи на голова позиция и вместо да стреля, реши да залъгва играч на домакините и ударът му бе блокиран.

5′

Стаманов навлезе в наказателното поле, излъга Даскалов, центрира където непокрития Райнов засече с глава и стреля, но Балтанов изби.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

НАЧАЛО НА МАЧА НА "АРЕНА ЦАРСКО СЕЛО"!

1′

Славиша Стоянович залага на смеха 3-4-3.

44 Дилян Георгиев 86 Валери Божинов

Левски гостува на Царско село в мач от  от 16-ия кръг на efbet Лига. Срещата е с начален час 16:30. "Сините" ще се опитат да вземат реванш от "царете" за загубата в началото на сезона.

Столичани се намират в серия от две поредни поражения и не могат да си позволят ново такова.

Домакините прекъснаха серията си от четири мача без отбелязан гол при победата с 4:3 над Монтана в понеделник. Тимът на Любослав Пенев е осми в класирането с 16 точки.

Левски е с два пункта по-малко на 11-о място.

Балтанов: Никога не съм си мислел, че Левски може да е на тази позиция

"Готови сме за битка срещу тях"

Треньорът на "сините" Славиша Стоянович е направил няколко промени в състава. На вратата започва Николай Кръстев, за сметка на Николай Михайлов. Живко Атанасов отстъпва мястото си на Матео Стамов. Защитата на "сините" ще бъде съставена от Даске, Старокин и Алекс Петков. Стаматов ще действа отляво, а на от дясно ще е  Найденов. В средата стартират Юруков и Райнов. Напред ще действат Паолиньо, Робърта и Станислав Иванов.

В същото време Любослав Пенев няма проблеми с наказани играчи. Сред единадесетте му стартира бившия играч на Левски Лъчезар Балтанов.