След края на срещата с Беласица наставникът на ЦСКА Стойчо Младенов беше доволен от спечелените три точки.

"Започнахме отпуснато, през първото полувреме липсваше агресивност и скорост в нашите действия. След почивката вдигнахме оборотите и можеше да вкараме още два-три гола. В отбора имаше умора след тежкото гостуване в Кипър, както и
подценяване на Беласица. Не одобрявам мачове да се играят пред празни трибуни, това повлия негативно на отбора. Все пак футболът е за феновете", заяви Младенов.

"Отборът върви напред с всеки изминал мач и се развива. Не се притеснявам от многото пропуски, създадохме 15-20 чисти положения, ударихме и две греди. От такива мачове няма смисъл - футбол се играе за феновете", заяви президентът на клуба Александър Томов.

"Показахме по-добро лице в сравнение с първия кръг, когато загубихме позорно с 1:6. Опитахме се да се противопоставим на ЦСКА и през първото полувреме донякъде успяхме. С този мач ще добием нужното ни самочувствие, за да можем да побеждаваме в следващите кръгове. Логично беше след загубата от Черноморец да
подам оставка и аз го направих, но ръководството не я прие засега. Имаме проблеми, защото ни напуснаха седем основни футболисти, а на тяхно място взехме няколко млади момчета,  на които им трябва време за сработване", каза наставникът на Беласица Мирослав Митев.