Станислав Генчев не остана много доволен от играта на Лудогорец срещу Дунав. "Орлите" спечелиха с 1:0 като гости, но държаха в напрежение верните си фенове до последните секунди на двубоя:

Лудогорец си върна първото място след икономично 1:0 срещу Дунав в Русе

"Орлите" играха с мисъл за мача с Ференцварош, домакините опитаха нещо след почивката

"Очаквах второто полувреме да играем доста по-добре от първото. През първата част имахме изцяло контрол на топката, но нещата не се получиха така, както очаквах. Може би от това, че отбелязахме рано гол и мислехме, че сме спечелили. През второто полувреме избягахме от това, което можем - да играем с едно-две докосвания, а наблягахме на индивидуални действия.

Сега в рамките на три дни имаме два изключително тежки двубоя. Но притеснения нямам. Мисля, че ще се справим и с двата мача. Дано контузията на Марселиньо не е тежка.

Срещу Ференцварош имахме доста отсъстващи футболисти и такива, които не бяха добре с подготовката. Сега нещата са различни и очаквам да победим", сподели младият наставник.