Турнир: efbet Лига Стадион: "Славия", гр. София Зрители: 260

Единственото попадение в срещата беше реализирано от Галин Иванов

88′
Снимка 446279

87′

Последна смяна за домакините. Емил Стоев влиза, капитанът Галин Иванов напуска терена.

86′

ШАНС ЗА СЛАВИЯ!! Славия можеше да дочака последните минути далеч по-спокойно, след като в 86-ата Галин Иванов се подигра с двама от бранителите на Царско село. Последва негов отличен пас за Влади Узунов, но плътният му удар срещна защитник на гостите.

85′

Георги Хашев заменя Густаво Карбониери в състава на Царско село.

81′

Изстрел от фаул на Антон Карачанаков, който срещна стената, а при изникналия шанс за повторен опит, футболистът с №7 прати кълбото право в обсега на Георгиев.

80′

Владислав Узунов се появява в игра за Славия, като на негово място влиза Влади Узунов.

79′

Жълт картон за Венци Христов, който има прекалено емоционални претенции към главния съдия.

78′
Снимка 446276

72′

Екзотичният вратар на Царско село - Джони Пласид се намеси решително в 72-ата минута, когато пое риска да напусне собственото си наказателно поле и с много точен шпагат да отнеме топката от играч на Славия.

71′

Първа смяна и за Славия. Калоян Кръстев заменя Цветелин Чунчуков.

70′

Първа смяна в двубоя и тя е за Царско село. Терена напуска Георги Минчев, на негово място се появява Антон Карачанаков.

61′

Авантюристичен изстрел на Реян Даскалов, който по никакъв начин не притеснява вратаря на Славия.

60′

Серкан Юсеин сътвори много груба грешка, която веднага отвори възможност за бърза контра на Славия. Галин Иванов се впусна към топката в опит да остане сам срещу Пласид, но в крайна сметка беше изпреварен от халфа на Царско село.

Снимка 446271

50′

Жълт картон за Петър Патев заради закъснял негов шпагат в краката на Минчев.

47′

ХРИСТОВ!! Второто полувреме можеше да започне по отличен начин за "царете". Венци Христов напредна през центъра и си осигури много добра позиция за стрелба. Техничният му изстрел премина на сантиметри от долния десен ъгъл на домакините.

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45′

ПОЧИВКА!

43′

Футболистите на Царско село трудно достигат до някакви интересни моменти пред вратата на домакините.

35′

Официално предупреждение и за Густаво Карбониери от гостите.

33′

Джнони Пласид получава жълт картон заради направената от него дузпа.

Снимка 446275

32′

ГООЛ ЗА СЛАВИЯ!! ГАЛИН ИВАНОВ-ДУЗПА! 1:0! Уникално неразбирателство в селекцията на "царете" доведе до гол за Славия в 32-ата минута. Густаво Карбониери и Пласид не се разбраха за това кой да блокира изненадващо изскочилия Чунчуков. Стражът на новака в елита се принуди да фаулира българския национал и реферът Георги Димитров не се поколеба да посочи дузпата. С отговорната задача се нагърби Галин Иванов, който запази самообладание и дари славистите с преднина.

27′

В 27-ата минута Уесли Ната опита да повтори снощното изпълнение на своя сънародник Рафаел Форстър от Лудогорец. Халфът отправи мощна бомба от фаул, която обаче попадна право в ръкавиците на "белия" страж.

23′

ЧУНЧУКОВ!!! Славия беше изключително близо до повеждането в резултата. В 23-ата минута Галин Иванов сложи топката на главата на Чунчуков, който запрати топката под горната греда. Пласид обаче демонстрира страхотен рефлекс и отърва своите от доста неприятен момент.

15′

Далечен изстрел от страна на Минчев, който не затрудни по никакъв начин вратаря на славистите.

7′

Силното представяне на "царете" продължи и с отлична възможност пред Георги Минчев. Нападателят се пребори за отлична позиция при центриране и насочи с глава. Георгиев обаче се протегна максимално и успя да избие в корнер.

5′

ШАНС ЗА ЦАРСКО СЕЛО! "Белите" бързи върнаха жеста и само си създадоха доста ядове в 5-ата минута. Петър Патев загуби прекалено леко коженото кълбо от Родни Антуи, който веднага подаде за включващия се от по-задна позиция Венци Христов. Бившият нападател на Левски обаче не успя да преодолее предвидливо пресеклия го Георги Георгиев.

2′

Двубоят в дъждовна София можеше да започне с кошмарна грешка на дебютанта Джони Пласид. Националният вратар на Хаити изпита затруднения при върната към него топка, която без малко не му бе открадната от дебнещия Чунчуков.

1′