ГООООООООООЛ! Калоян Кръстев прави резултата 4:1!

ГОООООЛ! Галин Иванов отново бележи - 3:1 за Славия!

Славчо Шоколаров се появява на мястото на Влади Узунов

Румен Трифонов си отбеляза автогол - 2:1 за Славия.

73′

Непростим пропуск на Калоян Кръстев, който отправи удар с глава непосредствено пред вратата на Септември, а топката излезе в аут.

71′

Превъзходно спасяване на Янко Георгиев! Иван Минчев отправи силен шут отдясно, но вратарят отрази удара му по невероятен начин.

70′

Жълт картон за Богомил Дяков

70′

Калоян Кръстев влиза на мястото на Ивайло Димитров

69′

Принудителна смяна в състава на Септември - Васил Добре изпитва болки и ще бъде заменен от Траян Траянов

55′

Гостите имат претенции за неотсъдена дузпа в тяхна полза, но те не са уважени от главния съдия.

53′

Инфарктни минути на "Васил Левски"! След удар на Ивайло Димитров топката рикошира във вътрешната част на напречната греда и тупна на голлинията. Късмет за Септември, тъй като бе маркирана и засада след тази атака и играта бе спряна.

52′

Жълт картон за Георги Стоичков

47′

Опасен удар на Галин Иванов премина покрай вратата на Септември.

46′

На почивката Романов отстъпва мястото си на Байду

45′

Начало и на второто полувреме!

45+2′

Край на първата част! Двата отбора се оттеглят на почивка при равен резултат - 1:1.

45+1′

ГООООООЛ! Борис Галчев изравнява резултата на "Васил Левски"!

42′

Жълт картон за Галин Иванов

24′

Неточен удар на Мба, който реши да действа сам, вместо да подаде на включващия се в атака Ивайло Димитров.

16′

ГОООООООЛ! След извеждащото подаване на Иван Минчев, Галин Иванов остана очи в очи с вратаря и изведе Славия напред в резултата!

11′

Центирането на Галчев в наказателното поле предизвика разбъркване в редиците на Славия. Мартин Тошев опита да играе с топката, но ударът му не се получи и младият вратар на "белите" улови.

6′

Удар на Стефан Велев, но топката рикошира в тялото на съперников играч и Янко Георгиев улови без проблем.

1′

22 Сюлейман Траоре 17 Йордан Тодоров

Сблъсъкът между Славия и Септември полага началото на 16-ия кръг в Първа лига. Срещата е с начален час 17:30 и ще се играе на националния ни стадион "Васил Левски".

Славия победи Оборище с 2:1

Славия спечели втората си контрола за тази седмица

Владислав Узунов блесна с два гола

Новакът в елита е в добра серия от 4 поредни победи под ръководството на Николай Митов, като само 4 точки го делят от Топ 6.

Славия също е в успешен период, като в изминалия кръг измъкнаха равенство от Ботев (Пловдив) - 1:1.

В първата среща в началото на сезона "белите" победиха Септември с 2:0.

Кристиян Добрев: Играта на Септември не ме интересува, важното е, че трупаме точки