84′

ГООООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Попадение на Галин Иванов!

Опитният състезател се възползва от разбъркване в полето на гостите и прати топката неспасяемо в мрежата!

83′

Темпото на игра съвсем се забави.

Без положения пред двете врати.

75′

Жълт картон за Георги Илиев.

74′

Шоколаров сменя Минчев.

71′

Множество центрирания и към двете врати.

Без завършващи изстрели както за "белите", така и за "сините" в тази среща.

63′

Минков заменя Антон Огнянов.

62′

Минчев сменя Сукуна.

58′

Мба сменя Ивайло Димитров.

55′

Страхотна намеса на Стериакис, след далечен изстрел на Зехиров!

Вратарят на столичани спаси сигурен гол.

51′

Две поредни акции за домакините в половината на съперника.

Галин Иванов все пак успява да спечели странично хвърляне за тима си, в близост до наказателното поле на съперника.

Нищо интересно след изпълнението му.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45+2′

Първото полувреме предложи на феновете по трибуните много борба, но малко положения за отбелязване на гол.

Ниските температури принуждаваха състезателите на двата тима да се движат през цялото време, но това не създаваше особена динамика и драматизъм в случващото се на терена.

Черно море беше по-активният от двата състава, но чистите ситуации за отбора се брояха на пръстите на едната ръка.

В същото време първото интересно положение за гол в полза на домакините дойде чак в 21-ата минута. Галин Иванов обаче не успя да се разпише, останал очи в очи със съперниковия страж.

Минута по-късно и Калоян Кръстев бе изведен добре от съотборниците си, но също не съумя да насочи кълбото в мрежата.

В заключителните секунди на първата част, с плътен удар от границата на наказателното поле, Иван Минчев откри резултата, давайки предимство на Славия в сблъсъка.

45+1′

Почивка.

45′

ГОООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Иван Минчев!

Футболистът на "белите" е точен от границата на наказателното поле.

След това отпразнува гола си, скачайки в снега на пистата.

39′

Контраатака на Славия завършва в преспата до пеналта на Черно море, извън очертанията на игрището.

Неуспешна "бяла" акция.

31′

Теренът е добре почистен, но ниските температури не правят ситуацията за състезателите никак приятна.

Те са принудени да се движат през цялото време, което на теория би трябвало да направи играта по-динамична и атрактивна за наблюдаване...

24′

Чудесна атака на домакините.

Завършващият изстрел на Галин Иванов обаче е разочароващ.

22′

Минчев безспорно е най-фаулираният състезател на терена.

Бързината му явно не се нрави на бранителите на съперника.

21′

Първа възможност за домакините да стигнат до откриващо попадение.

Центриране в пеналта на варненци стигна до Кръстев, който обаче стреля неточно.

Малшанс за състезателя на "белите".

17′

Жълт картон за Буров.

14′

Мариян Огнянов центрира, Антон Огнянов стреля с глава, но кълбото минава встрани от целта.

Пропиляна възможност за гостите.

11′

Добро извеждащо подаване към Кръстев.

Вратарят на Черно море обаче е на мястото си и предотвратява опасността.

7′

Теренът е добре почистен, но въпреки това на места създава затруднения на състезателите от двата тима.

Фенове на трибуните почти няма.

5′

Огнянов стреля над вратата.

Не особено качествено изпълнение на фаула, отсъден в полза на гостуващия състав.

4′

Христов влиза грубо в краката на Зехиров.

Опасност пред вратата на домакините.

Очаква се директен обстрел от статичното положение.

1′

7. Наско Милев 8. Емил Янчев

Черно море гостува на Славия в първи мач от 18-ия кръг на Първа лига.

Двата отбора ще търсят успех, с който да се доближат до голямата си цел - попадне в първата шестица след края на редовния сезон.

"Моряците" са в отлична серия като гост и спечелиха последните си 3 мача на чужд терен.

Златомир Загорчич избра бойците на Славия срещу Черно море

Специалистът с група от 19 футболисти

Славия обаче играе силно в София и последната загуба на тима у дома беше в началото на септември от шампиона Лудогорец. Наставникът на "белите" Златомир Загорчич призна, че тимът му не се е представил според очакванията при визитата на Берое, но се надява днес да види значително по-добра игра.

Сръбският специалист няма да прави сериозни размествания в състава си.

Сашо Цветков от Черно море: Срещу Пирин се получи едно голямо нищо

"Гостуванията ги взимаме с лекота, но у дома е тежко", заяви футболистът

За Черно море възстановени от контузии са вратарят Емил Михайлов и централният нападател Марек Кузма.

Главен съдия на срещата е Георги Кабаков, с помощници Мартин Венев и Тони Пандарски.