90+3′

КРАЙ НА МАЧА! СЕПТЕМВРИ ПОБЕДИ ЛОКО (ПД) С 3:1!

Септември победи Локомотив (Пловдив) с 3:1

Септември разплака Локомотив на "Васил Левски" (ВИДЕО)

Софиянци нанесоха първа загуба на "смърфовете" от началото на втория полусезон в Първа лига

90′

ГООООЛ! Аралица отбелязва почетно попадение за Локо (Пд)!

87′
82′

ГООООЛ! Антони Иванов прави резултата класически! Халфът изпревари Езе при паса на Гади и не се поколеба да стреля, преодолявайки Илко Пиргов за 3:0.

80′
Снимка 344010

78′

Последна смяна и в състава на Септември - Будинов влиза на мястото на голмайстора Тошев

72′

Райков ще доиграе мача на мястото на Веселин Марчев

71′

Отново Везалов притеснява Галев, но след удара на защитника на Локо топката премина над напречната греда.

70′
Снимка 344013

65′

Елито Джуниър влиза на мястото на Умарбаев

62′

Буна е заменен от Михалевич

60′

Чнадъров отстъпва мястото си на Антони Иванов

58′

Нов пропуск за Аралица! Той се измъкна от Добрев по чудесен начин, но отново не успя да насочи топката в очертанията на вратата.

56′

Чудесен шанс за Локо (Пд) след центриране на Умарбаев. Везалов засече топката с глава, но Галев изби в корнер и предотврати опасността пред вратата си.

53′

Пак претенции от Локомотив за дузпа. Причината е единоборство между Буна и Елтон, след което вторият е изблъскал своя съперник.

49′
Снимка 344012

46′

Жълт картон за Меледже

45′

Начало и на второто полувреме!

45+1′

Край на първата част! Септември се оттегля на почивка с аванс от два гола пред Локомотив.

45′

Жълт картон за Димитър Велковски

40′

ГООООЛ! Крис Гади удвоява резултата на "Васил Левски", след хубав пас на Фабиано. Нападателят веднага засече топката и я мушна в мрежата за 2:0. При подаването към Алвеш обаче, останаха съмнения за засада.

37′

Опасен удар на Димо Бакалов от границата на наказателното поле, но Галев е на мястото си и изчиства топката.

33′

Какъв пропуск на Аралица! Нападателят остава сам срещу вратаря, овлади топката на гърди, но не успя да я насочи в очертанията на вратата и тя излиза в аут.

32′

Мики Орачев е заменен принудително, тъй като му прилоша, и на негово място се появява Иван Стоянов

30′

Отново претенции за дузпа от страна на Локо! Аралица бе съборен от Елтън, но главният съдия отново не отсъди такава.

24′

Марчев опита да центрира към наказателното поле, където негов съотборник нахлуваше на скорост, но Галев излезе напред и улови преди футболиста на Локо да играе с топката.

21′

Жълт картон за Алвеш

20′

Претенции от страна на Локомотив за дузпа, след единоборство между Васил Добрев и Димо Бакалов, който се строполи в наказателното поле, след като и двамата си помогнаха с ръце. Ивайло Стоянов е категоричен, че 11-метров удар няма да бъде отсъден и играта продължава.

18′

ГООООЛ! Мартин Тошев открива резултата на "Васил Левски"! Мики Орачев центрира отляво, след което последва удар на Чандъров, но топката се отби в крака на защитник на Локо. Мартин Тошев обаче, успя да я засече отблизо и я изпрати в мрежата на гостите за 1:0.

16′

Грешка в защитата на Локомотив позволи на Септември да се възползва, но взаимодействието между Чандъров и Тошев не даде нужния резултат. Вторият опита да стреля към вратата на гостите, но Пиргов улови без проблем.

12′

Хубава атака на гостите. Умарбаев опита да изненада вратаря на Септември със силен опасен удар от 30 метра, но топката премина на сантиметри от гредата.

6′

Жълт картон за Буна заради грубото му влизане в краката на Богомил Дяков

3′

Локо спечели първо статично положение в срещата, но не успя да се възполза по най-добрия начин и топката не достигна до вратата на домакините.

1′

16 Антони Иванов 12 Филип Михалевич

Септември приема Локомотив (Пловдив) в мач от 24-ия кръг на Първа лига, а срещата ще се играе на стадион "Васил Левски" от 15:00 часа.

Домакините влизат в мача, след като бяха на косъм да поднесат изненада при гостуването на Лудогорец, но съдията Волен Чинков им отне възможността да вземат точка от Разград.

"Смърфовете" пък са без загуба след първите си 3 мача през пролетта - една победа и две равенства. В миналия кръг футболистите на Акрапович стигнаха до нулево равенство в градското дерби с Ботев.

За Септември двубоят ще пропусне опитният Борис Галчев, който беше изгонен по време на мача с Лудогорец. Старши треньорът Николай Митов ще пусне в предни позиции Мирослав Будинов, а зад него ще действат Ишмаел Байду, Иван Тилев и Станислав Маламов.

Анте Аралица ще води нападението на Локомотив, докато Веселин Марчев и Димо Бакалов ще действат по двата фланга. В центъра на защитата ще са Димитър Везалов и нигерийският национал Стивън Езе.

През есента пловдивчани победиха Септември с 1:0 на "Лаута" след попадение на Марчев.