90+2′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+2′

КРАЙ НА МАЧА! ДУНАВ СИ ТРЪГВА СЪС ЗАСЛУЖЕНИ 3 ТОЧКИ ОТ СОФИЯ, СЛЕД КАТО ПОБЕДИ СЕПТЕМВРИ С 2:0!

Фалстарт за Септември при завръщането в Първа лига (ВИДЕО)

"Синьо-червените" отстъпиха на Дунав с 0:2

90′

Две минути добавено време на редовните 90.

86′

Бранимир Костадинов е заменен от Юлиян Ненов

82′

Грешка на Байду коства на Септември вероятно най-чистата голова ситуация. Младокът се засили към топката, въпреки че беше в положение на засада и не остави Романов да отправи удар.

81′

Още малко време остава на Септември да отбележи поне почетен гол при завръщането си в Първа лига.

80′

Жълт картон за влезлия като резерва Патев

75′

Най-накрая нещо интересно пред една от двете врати. Мирослав Будинов пое добре на гърди пас от негов съотборник и отправи силен удар непосредствено пред вратата на Септември, но топката рикошира и засече гредата.

72′

Темпото на игра през второто полувреме видимо спадна и двата отбора не успяват да организират нищо интересно през изминалите 25 минути.

70′

Жълт картон за Даниел Георгиев

68′

Патев заменя Хубчев

66′

Подаване на влезлия като резерва Байду към Тошев, но ударът на нападателя бе неточен.

66′

Петър Генчев влиза на мястото на Антони Иванов

62′

Невероятна глупост от Траян Траянов, който извърши излишно нарушение и получи втори жълт и съответно червен картон

57′

Байду влиза на мястото на Вълчанов

55′

Самир Аясс е заменен от Красимир Станоев

52′

ГОООООЛ! Карагарен удвоява резултата в полза на Дунав след като остана непокрит очи в очи срещу вратаря на Септември.

51′

Даниел Георгиев пробва нещо интересно. Далечен силен удар, който изпрати топката директно във вратата на Дунав, но Антонов улови.

50′

Нов пропуск на Костадинов, който получи далечен пас от Димов, но не нацели топката футболистът на Дунав.

48′

Двамата треньори не са направили никакви промени в съставите си на почивката.

46′
45′

НАЧАЛО И НА ВТОРАТА ЧАСТ НА СРЕЩАТА!

45+1′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ! ДУНАВ СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКА С ГОЛ АВАНС, ДЕЛО НА ВАСИЛ ШОПОВ ОЩЕ В 4-АТА МИНУТА!

45′

Само една минута добавено време на първите 45.

44′

Остро подаване на Борис Галчев в наказателното поле на Дунав, но нямаше негов съотборник там. Добра възможност за Септември в края на полувремето.

43′

Първи жълт картон и за Дунав - получава го Хубчев

42′

Карагарен центрира топката в наказателното поле, но ударът на Бранимир Костадинов е спасен. Чудесна реакция на вратаря на Септември.

38′

Втори жълт картон за Септември - Траян Траянов влезе опасно в краката на Шопов и е санкциониран от Николай Йорданов

35′

Проблеми за Дяков след сблъсък с Костадинов.

34′

Нова атака на Септември по левия фланг, но ударът на Тошев срещна защитата. При добавката Даниел Георгиев не успя да нацели очертанията на вратата.

32′

Равностойни 30 минути на "Васил Левски".

25′

Атака на Дунав е прекъсната от Борис Галчев, който технично надигра Будинов.

21′

Богомил Дяков получава първия жълт картон в срещата, след като спря устрема по левия фланг на Карагарен

18′

Новакът в Първа лига е по-дейният отбор на терена след ранния гол, който получи.

16′

Страхотен пас на Борис Галчев към Мартин Тошев, който бе на стрелкова позиция и не се поколеба да стреля. Страничният съдия обаче вдигна своя флаг за засада. Останаха съмнения дали такава имаше...

11′

След нарушение на капитана на "драконите", Галчев застана зад топката при изпълнението на свободния удар. Топката обаче рикошира в защитата.

10′

Борис Галчев опита заучено центриране пред вратата на Дунав, но Будинов бе на мястото си и изби топката.

7′

През празни трибуни играят двата отбора на националния ни стадион.

5′

Мартин Тошев получава устна забележка от главния съдия на мача, след като извърши нарушение срещу Марио Петков и той се строполи на земята.

4′

ГОООООООООЛ! Васил Шопов дава ранен аванс на "драконите" след страхотна комбинация с капитана Димов!

3′

Спокойни първи минути на срещата на "Васил Левски". Футболистите разиграват топката предимно в центъра на игрището.

1′