Христо Попадийн отстъпва мястото си на Ндиайе

74′

Байду е заменен от Здравко Димитров

72′

ГОООЛ! Крис Гади извежда домакините напред в резултата - 2:1. Асен Чандъров напредна към наказателното поле, но реши да смени посоката на атаката и подаде към включващия се в атаката свой съотборник, който бе изпуснат от защитата и се озова сам срещу Станислав Антонов. Нападателят с лекота преодоля вратаря и мушна топката в мрежата му.

70′

Жълт картон за Светослав Ковачев

69′

Дунав имаше претенции за дузпа, след като Бенга игра с ръка в наказателното си поле, но главният съдия не отсъди такава.

67′

Исмаил Иса влиза на мястото на Ахмед Ахмедов

66′

ПРОПУСК!!! Георги Русев успя да засече топката след центриране на Крис Гади. Кълбото премина през трима защитници на Дунав, които обаче не успяха да играят с нея. Младокът се възползва от това и от воле стреля към вратата, но отново неточно.

65′

Иван Тилев влиза на мястото на Меледже

62′

ПРОПУСК!!! Борислав Балджийски изведе Иван Коконов в предни позиции, а той от границата на наказателното поле веднага стреля, но топката не попадна в очертанията на вратата и излезе в аут.

58′

Мирослав Будинов е заменен от Крис Гади

53′

ПРОПУСК!!! Борис Галчев изпрати хубаво центриране към наказателното поле от пряк свободен удар. В пеналта Бенга беше изпуснат и веднага стреля към вратата, но топката профуча на сантиметри от нея.

50′

ГООООООООЛ! Стилиян Николов изравнява - 1:1. Борис Галчев изпълни пореден ъглов удар, а най-добре позициониран се оказа защитникът на домакините. Той успя да засече с глава и изпрати топката в средата на вратата, като не остави никакви шансове на Станислав Антонов за реакция.

45′

Начало и на втората част!

45+4′

Край на първото полувреме! Дунав се оттегля на почивка с гол аванс пред Септември - 1:0.

42′

След изпълнение на корнер на Байду, Мирослав Будинов чукна топката към вратата, а Станислав Антонов успя да я улови, но веднага след това я изпусна. Секунди по-късно поправи грешката си и кълбото отново бе в ръцете му, но от щаба на Септември имаха претенции, че то е преминало голлинията. След повторенията обаче се видя, че правилно не е отчетен гол.

39′

Получи се разбъркване в наказателното поле на Септември след центриране от корнер на Балджийски. Ахмед Ахмедов успя да засече топката, но ударът му беше доста слаб и топката попадна право в тялото на Янко Георгиев.

38′

Меледже също е декориран в жълто

34′

Жълт картон за Бранимир Костадинов

33′

Вече всичко е наред с Янко Георгиев и играта е подновена.

31′

Жълт картон за Ахмед Ахмедов, който извърши грубо, но неумишлено нарушение срещу вратаря на Септември Янко Георгиев, който получава медицинска помощ в момента и все още не е ясно дали ще може да продължи участието си в срещата

23′

Жълт картон за Мартин Ковачев

20′

Меледже центрира от фаул към наказателното поле, там Борис Галчев засече и веднага подаде към Байду, но неговото изпълнение бе разочароващо и излезе в аут.

17′

ГООООЛ! Борислав Балджийски открива резултата! След грешка на защитата на Септември при изчистването на топката, тя попадна в краката на Божидар Васев, който пусна към своя съотборник, а той от границата на наказателното поле прониза вратата на Янко Георгиев, който хвана ъгъла, но просто нямаше как да спаси. Страхотен гол за 1:0!

14′

Много коварно центиране на Борис Галчев към Георги Стоичков, Станислав Антонов отново бе на мястото си и улови.

9′

Георги Русев опита да комбинира с Мирослав Будинов, но Станислав Антонов успя да изпревари халфа и улови топката.

7′

СПАСЯВАНЕ!!! Борис Галчев изпълни по перфектен начин пряк свободен удар, а на Станислав Антонов му се наложи да се намесва при изчистването на топката, тъй като тя летеше право към горния ъгъл на вратата му.

5′
3′

Стилиян Николов получава ранен жълт картон заради грубо нарушение срещу Ахмед Ахмедов, който вече две минути получава медицинска помощ

1′