Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+3′

КРАЙ НА МАЧА! СЕПТЕМВРИ ПОБЕДИ ЧЕРНО МОРЕ С 2:1!

Септември победи Черно море с 2:1

Септември изпраща 2017-а с голов рецитал на Мартин Тошев и победа над Черно море (ВИДЕО)

Оспорван двубой на "Васил Левски" изиграха двата тима

90+2′

Иван Тилев излиза, а на негово място се появява Димитър Костадинов

82′

Борис Галчев е принудително заменен от Асен Чандъров

81′

Старокин е заменен от Мартин Минчев

76′

И Петър Генчев е декориран в жълто

75′

Атанас Зехиров също е санкциониран от главния съдия

74′

Жълт картон за Янко Сандански

72′

Крис Гади отстъпва мястото си на Байду

67′

ГООООООООООЛ! Мартин Тошев за втори път покосява вратата на Черно море, този път с удар с глава!

66′

Жълт картон за Богомил Дяков

56′

Хасани спаси на два пъти вратата на своя отбор, след като не допусна топката да влети в мрежата след удари на Мартин Тошев и Борис Галчев.

52′

ГООООЛ! Капитанът на Черно море връща равенството на "Васил Левски", след като се възползва от разбъкрването в наказателното поле на Септември.

48′

Чудесно взаимодействие между Тилев и Стоичков, след което последният стреля от малък ъгъл, но Михайлов изби.

46′

На почивката Антон Огнянов е заменен от Атанас Зехиров

45′

Начало и на второто полувреме!

45+2′

Край на първата част! Септември се оттегля на почивка с гол аванс.

45′

Мартин Тошев отново пробва да покоси вратата на Черно море, но ударът му от воле изпрати топката висока над напречната греда.

37′

Жълт картон за Хасани

35′

ГОООООЛ! Класно отиграване на Мартин Тошев извежда Септември напред в резултата!

28′

Първа голова възможност за един от двата отбора! Антон Огнянов пусна пас в коридор към Старокин, който бе позициониран точно пред Янко Георгиев и с пета опита да изненада стража, но той изчисти топката буквално от голлинията.

21′

Александър Цветков центрира опасно в наказателното поле на Септември, но топката бе избита от защитата на домакините.

14′

Антон Огнянов пробва силен удар отблизо, но Янко Георгиев бе добре пласиран и изби.

7′

Хубава атака и на Септември. Крис Гади бе оставен непокрит непосредствено пред вратарското поле, но подаването му към Мартин Тошев не бе точно.

6′

Марек Кузма се освободи от защитата на Септември, но нахлувайки към наказателното поле на домакините си помогна с ръка и обещаващата атака на Черно море бе спряна от съдийски сигнал.

1′

20 Ишмаел Байду 90 Мартин Минчев

Днес Септември приема Черно море на "Васил Левски" от 17:30 часа в мач от 20-ия кръг на Първа лига.

Първият мач между двата отбора завърши с ударна победа 4:1 за Септември насред Варна, при завръщането на Николай Митов начело на столичани.

Митов: Допускаме детински грешки

Ники Митов: Много елементарни грешки, след подготовката ще изглеждаме по друг начин

"Сами си вкарахме три от попаденията"

Ситуацията е деликатна и за двата отбора, особено за треньора на гостите Емануел Луканов. Помощникът на Гонзо изчерпа правото си на грешки в мачовете. При домакините не е по-различно, а отборът от Красна поляна записа 3 загуби и 1 равенство в последните си 4 мача. Това се отрази на класирането на софиянци, които отново се озоваха близо до опасната зона.

Черно море пък е в серия от две загуби и едно равенство.