Сашо Ангелов сподели, че е променял на два пъти схемата в мача на неговия Ботев (Враца) с Ботев (Пловдив). Той каза, че не е имало мисъл да има четирима играчи в защита, след като гостите са се отказали да атакуват:

Ботев (Враца) срази Ботев (Пловдив) с 3:0, в мач решен от червен картон през първото полувреме

Домакините смачкаха изморените си съперници в последните 25 минути на двубоя

"Очаквах тази победа да дойде - дали с Ботев, дали с друг отбор. Отборът е добре подготвен, въпреки че тия бяха с 10 човека.

Направих някои промени, реагирах с друга схема и благодарение на Господ се получи. Победата винаги е добре дошла - дали тук, дали навън.

Промених схемата, защото Ботев нямаше хора напред и нямаше смисъл да сме с четирима души в защита. При 2:0 мачът свърши.

Тогава отново промених схемата. С Левски се бихме сами, получихме два евтини гола. Днес ни се получи. Хубаво е, че Петър Атанасов вкара два гола, нека продължава така. Сега ще направим една контрола с Локомотив (София)", сподели опитният наставник.