Втори жълт и съответно червен картон за Бен Джемиа

67′

Жълт картон за Запрянов заради реплики към съдията

65′

Невероятен шанс за Верея! Илиян Йорданов не успя да отбележи на празна врата, а бе позициониран на 3-4 метра от целта...

62′

Жълт картон за Домовчийски

56′

ГООЛ! Пирин се връща в мача, след като Аргалашки допусна сериозна грешка - стражът изрита върната му топка право в краката на Суда, който не се замисли и шутира.

55′

ГОЛ! Балд удвоята преднината на Верея само 5 минути след като старозагорци отбелязаха първия си гол. Осман бе оставен абсолютно непокрит в малкото наказателно поле и насочи топката във вратата на Пирин.

52′

Жълт картон за Антон Костадинов

50′

ГОЛ! Капитанът на Верея повежда старозагорци към трите точки, след като бе изпуснат от защитата на Пирин и с глава насочи топката към празната врата на "орлетата".

48′

Радослав Кирилов пада в наказателното поле на Верея, а феновете имат претенции за дузпа, но такава не е отсъдена. Правилно решение на главния съдия на срещата.

46′
45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45+2′

Минути преди да изтече добавеното време, станахме свидетели на най-интересното през първото полувреме. Суда и Костадинов последователно опитаха да покосят вратата, пазена от Аргилашки, но стражът опази мрежата си "суха".

40′

Жълт картон за капитана на гостите Андонов

40′

36′

Принудителна смяна в състава на Верея - Янислав Иванов е заменен от Илиян Йорданов

34′

Жълт картон за Мирослав Енчев за нарушението му срещу Суда

23′

След 23 изиграни минути няма нито един точен удар в очертанията на една от двете врати. Доста колебливо начало и за двата отбора.

15′

Хубаво центриране от Суда, но нямаше нито един негов съотборник в наказателното поле, който да създаде нещо интересно пред вратата на Верея.

11′

Логично Пирин упражнява силен домакински натиск през първите минути и след доброто начало за гостите, сега Верея трудно напуска собственото си поле.

4′

Андонов опита да притесни защитата на Пирин, но Ничев бе на мястото си и гостите си спечелиха единствено корнер, след който не последва нищо опасно пред вратата на "орлетата".

2′

Верея стартира срещата с нарушение на Запрянов.

1′

29 Петър Христов 24 Хюсеин Омар Сулеимани

Днес от 17:30 часа Пирин приема Верея на стадион "Христо Ботев" в мач от 10-я кръг на Първа лига.

Милен Радуканов: Имам само 12 здрави играчи!

"Извинявам се на феновете за отпадането от Купата на България", заяви треньорът на Пирин

Проблеми за домакините не са малко - Милен Радуканов разполага с пълен лазарет и само 12 здрави футболисти. Заради наказание ще отсъства Анди Рения, Александър Башлиев още лекува разтежение, получено преди седмица и също няма да бъде на разположение. Ирландецът Конър Хендерсън лекува травма, а ветеранът Антон Костадинов вероятно ще се наложи в трети пореден двубой да играе на обезболяващи инжекции.

Старозагорци са с далеч по-оптимален състав, като само наказаните Елиаш и Мунин няма да могат да вземат участие в мача.

Главен съдия е Волен Чинков от София, с помощници Веселин Мишев и Драгомир Милев. Допълнителни асистент арбитри са Владимир Вълков и Мартин Стоименов. Делегат на БФС е Владимир Николчев, а работата на реферите ще следи Евгени Георгиев.

Галин Михайлов: Верея няма да се разпадне