90+4′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА! ЛОКОМОТИВ (ПД) ПОБЕДИ ЕТЪР С 2:1 НА СТАРТА НА СЕЗОНА В ПЪРВА ЛИГА!

Фамозен Дани Кики донесе победата на Локо на старта на сезона (ВИДЕО)

"Смърфовете" победиха Етър с 2:1

90′

Четири минути добавено време на редовните 90.

83′

ГООООООЛ! Етър се върна в мача след гол на Цветомир Тодоров! Футболистът на болярите извъртя силен шут, който прати топката над стената, а вратарят на Локо не помръдна.

80′

Дино Мартинович е заменен от Янко Ангелов

69′

Етър записа най-чистото си голово положение в мача до този момент! Чудесна комбина между влезлите като резерви Кямил, Петков и Тодоров завърши с удар на последния непосредствено пред вратата на Локо, но стражът улови.

68′

Стефан Неделчев влиза на мястото на Цветомир Тодоров

67′

Хубава атака на Локо. Димо Бакалов прати топката в наказателното поле, където бе Мартинович, но ударът му с глава не срещна очертанията на вратата.

65′

Втора принудителна смяна в Локо - Пауло Серджио е заменен от Стефан Йевтовски

57′

Най-накрая се посъбудиха домакините. Кямил изведе влезлият като резерва Петков, но футболистът на Етър бе в положение на засада. Хубава атака на болярите.

56′

Тодор Колев е заменен от Иван Петков

52′

Първи жълт картон за Локо, негов носител е Пламен Николов

46′

Чавдар Ивайлов е заменен на почивката от Джихат Кямил

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45+3′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ДВАТА ОТБОРА СЕ ОТТЕГЛЯТ НА ПОЧИВКА ПРИ РЕЗУЛТАТ 2:0 ЗА ЛОКО!

45+2′

ГОООООООООООЛ! Дани Кики наказа Етър с далечен изстрел, след който топката попадна в долния ляв ъгъл на вратата! Никакъв шанс нямаше Акалски да спаси.

45′

Две добавени минути на редовните 45.

45′

Засада на Тодор Колев.

43′

Изстрел на Димо Бакалов, но много далеч от целта.

41′

Четвърти футболист на Етър вижда жълтия цвят, това е Яни Пехливанов

39′

Чавдар Ивайлов е третият играч на Етър, който получава жълт картон

38′

Новакът в Първа лига - Етър изпитва трудности от началото на мача и няма нито едно чисто голово положение до този момент.

35′

Сашо Александров е декориран в жълто, след влизане в краката на Димо Бакалов

30′

ГОООООООООЛ! Веселин Марчев открива резултата за Локо (Пд), след като бе изпуснат от Минев и остана сам срещу вратаря. Не се поколеба футболистът на "смърфовете" да изпрати топката в мрежата!

29′

Тотално надмощие демонстрира тимът на "смърфовете" на Градския стадион в Ловеч в последните 10-ина минути.

27′

Прекрасен поглед върху играта от капитана на Локо! Дани Кики видя добре позиционирания на стрелкова позиция Веселин Марчев, но пасът бе прекалено силен и топката отново попадна в ръцете на вратаря.

23′

Удар на Дани Кики! Топката обаче попадна в ръцете на вратаря.

22′

Везалов няма да може да продължи мача, затова е заменен от Димитър Велковски

19′

Футболист на Локо лежи на тревата. Пехливанов влезе грубо в краката на Везалов и той изпитва болка. Все още не е ясно дали ще продължи участието си.

18′

Румен Руменов размина дриблирайки футболистите на Локо, но бе повален на земята и атаката на Етър бе спряна в зародиш.

17′

Всичко с халфа е наред и той ще продължи участието си в срещата.

15′

Играта е спряна заради проблеми на Чавдар Ивайлов. След удар с Дани Кики, 20-годишният футболист падна на тревата и бе нужна намесата на медицинския щаб.

13′

Първа опасна атака на символичните домакини! Стефан Неделчев нахлу на скорост в наказателното поле на Локомотив, но след удара му, топката мина встрани от вратата.

10′

Скромната агитка на Етър не спира да подкрепя любимците си от трибуните.

9′

Мартин Камбуров е напуснал стадиона минути преди да започне двубоят с Етър!

5′

Агресивно начало на мача от страна и на двата отбора. Димо Бакалов и Сашо Александров едва не се сбиха за топката в средата на терена.

4′
3′
Скандал в Локо (Пд)! Времето на Камбуров на "Лаута" изтече!

Христо Крушарски: Щом иска да си ходи, няма да го спирам!

2′

Срещата започна с минута мълчание в почит на легендата на футбола - Аян Садъков.

Стотици се простиха с великия Аян Садъков (СНИМКИ)

Поклонението се състоя на стадион "Локомотив"

2′

Димо Атанасов получава първия жълт картон в срещата заради грубо нарушение срещу Пламен Николов

1′

НАЧАЛО НА СРЕЩАТА, ОТКРИВАЩА СЕЗОНА В ПЪРВА ЛИГА!