КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

ГОООООООООООООЛ ЗА ЦСКА! Чорбаджийски засече от корнер, вкарвайки за 2:0

90′

Десподов изскочи сам срещу Банков, но вратарят изби решително, спасявайки сигурен гол във вратата си

84′

Николай Христов е заменен от Генчев

81′

Втори жълт картон за Димо Атанасов

77′

Красен Трифонов е заменен от Каранейчев

72′

Аясс влиза на мястото на Галчев

67′

Голмайсторът е заменен от Десподов

66′

ГОООООООООООЛ ЗА ЦСКА! Густаво Кулма засече подаване на Стойчо Атанасов и с удар отблизо вкара първия си гол в първенството

53′

Нунеш стреля от дъгата на наказателното поле, но Банков успя да парира

50′

Скучно начало на полувремето

46′

НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ - 0:0

39′

Николай Банков спасява много хубав удар на Галчев

35′

Претенции на ЦСКА за дузпа след спорен контакт между Арсенио и бранител на гостите. Никола Попов обаче е категоричен, че нарушение няма

29′

Галчев пропусна да вкара след като Нунеш му подаде, но около половин метър не му достигна, за да засече пред вратата

26′

Симеон Мечев отправя първи изстрел към вратата на ЦСКА, за негово съжаление твърде неточен

23′

Димо Атанасов получава жълт картон

15′

Домакините до момента нямат чисто голово положение, въпреки че владеят инициативата

12′

На трибуните има обидно малко публика. Йорданеску едва ли е доволен от посещаемостта на дебюта си

8′

Виана напуска контузен, на негово място се появява Маламов

3′

Давид Шимао получи отляво и пробва прострелно центриране в наказателното поле, но никой в червено не успя да засече топката в мрежата

1′

19 Кирил Десподов 99 Виктор Шишков

ЦСКА посреща Локомотив (Горна Оряховица) в мач от 5-ия кръг на Първа лига. Срещата на "Българска армия" започва в 21:15 часа. Двубоят ще бъде дебютен за новия старши треньор на "червените" Едуард Йорданеску. Румънецът няма да може да разчита на нападателя Преслав Йорданов, който е контузен. Извън плановете му остава и Рафаел Перес.

Старши треньорът на Локо (ГО) Ангел Червенков заяви през седмицата, че тимът му може да открадне точки в днешния мач.

"Обречени не сме, бих казал, че има фаворит в този двубой. Знаем, че отборът на домакините разчита и на една много силна подкрепа от публиката. Дано има едно обективно съдийство, защото това, което се наблюдава, е че съдиите понякога се хващат на симулации. Надявам се всичко да бъде коректно от тази страна. Ще се получи един интересен, здрав двубой", заяви Червенков преди двубоя.

Главен съдия на мача ще бъде Никола Попов, подпомаган от Веселин Мишев и Георги Тодоров. Арбитри зад вратите ще бъдат Владимир Вълков и Петър Доровски.