90′
Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители:
90′

Последен съдийски сигнал.

Лудогорец с класа над ЦСКА-София, шампионите отново се изравниха с Левски (ВИДЕО)

"Армейците" хаотични и без конкретна идея в мача

89′

Кафу е заменен от Лукоки.

89′

Кулма бележи за 2:1! Страхотен шут на футболиста на ЦСКА-София!

85′

Греда и в полза на "червените", след разбъркване в полето на Стоянов.

83′

Жълт картон за Манолев.

81′

Анисе заменя Кешеру.

75′

Мисиджан заменя Вандерсон.

74′

Дюлгеров заменя Виана.

71′

Втори жълт картон за Перез. ЦСКА-София остава с човек по-малко на терена.

64′

Педро заменя Пинто.

62′

Моци стреля с глава и Китанов боксира топката в собствената си врата! 2:0 за Лудогорец!

59′

Жълт картон за Кешеру.

56′
55′

Жълт картон за Бумал.

53′

Жълт картон за Сисиньо.

50′

Десподов не успява да се възползва от разбъркване в полето на Стоянов.

49′

Жълт картон за Вандерсон.

48′

Второто полувреме стартира подобно на първото - с поредица нарушения по целия терен.

46′

Десподов заменя Нунеш.

45′

Старт на вторите 45 минути.

45′

Почивка.

44′

Кулма пропуска да се разпише от непосредствена близост.

43′

Кешеру стреля неуспешно.

38′

Жълт картон за Симао.

36′

Симао центрира, Стоянов не излезе да боксира и можеше да бъде наказан. Късмет за домакините.

34′

ГРЕДА за Лудогорец, след шут на Кешеру!

33′

Ново попадение за домакините е отменено заради засада. Повторенията показват, че такава по-скоро има.

32′

Официално предупреждение за Арсенио.

30′

Жълт картон за Лукас Саша.

28′

Страхотен гол на Вандерсон! 1:0 за Лудогорец!

25′

Поделено владение на топката между двата състава.

21′

Кешеру излиза очи в очи с Китанов, но страничният арбитър маркира засада.

20′

Нарушенията не спират и за секунда. Напрегнат двубой.

15′

Жълт картон за Перез.

15′

Кратко спречкване между състезателите на двата тима след грубия фаул на Перез.

12′

Повече от петнадесет нарушения до момента...

11′

Кешеру стреля силно от доста далечен свободен удар, гол няма.

9′

Поредица нарушения накъсаха сериозно играта на двата тима.

6′

Груб фаул на Кафу срещу Нунеш.

3′

Симао центрира в наказателното поле, Стоянов боксира топката напред.

1′

Орлицата "Фортуна" прави традиционния си полет пред препълнените трибуни на стадиона.

1′

Феновете скандират името на Владислав Стоянов. Явно са доволни от връщането му в стартовия състав на тима.

1′

Сериозно струпване на "червени" фенове в клетката за гостите. Някои от запалянковците се катерят по загражденията.

1′

По трибуните могат да бъдат забелязани и доста малки деца, дошли да подкрепят любимите си отбори.

1′

Зареждаща атмосфера на "Лудогорец Арена". И двете агитки са доста активни.

1′

Първи съдийски сигнал.

1′

Възможност за Кешеру още в 28-ата секунда, топката му е избита в наказателното поле.