Турнир: efbet Лига Стадион: Зрители: 1,940

Берое излъга Локомотив (ГО) с един случаен автогол.

90′

Три минути добавено време.

87′

АВТОГООООЛ! Борислав Цонев се опита да центрира, топката се удари в Милен Желев и излъга вратаря Петър Денчев.

85′

Зехиров центрира в наказателното поле. Защита изчисти.

82′

Дъждът се засили. Времето досега беше задушно.

82′

Мапуку спечели фаул в атака. Веселин Пенев лежи пред наказателното поле на Берое.

81′

Борислав Цонев смени Ерик Почански. Последна смяна в мача.

80′

Корнер за домакините отдясно.
Перниш скача високо и лови.

79′

Софиан Муса влиза на мястото на Мохамед Бен Отман. Смяната се забави заради пробелми с екипировката на Муса.

78′

Бен Отман стреля технично над вратата.

77′

Фаул за Локомотив пред наказателното поле на гостите.

75′

Лек дъжд започна да вали в Горна Оряховица.

74′

Домакините опитват да намерят пролука в сгъстената защита на Берое. И двата отбора не показват голямо желание за игра.

73′

Виле Салмикиви сменя Карлос Охене.

71′

Красен Трифонов влиза на мястото на Владислав Узунов.

67′

Атанас Захиров сменя Матеас Делич.

66′

Джоман скочи и опита да засече топката с глава. Той беше блокиран.

63′

Кифуети центрира отляво. Перниш скача и необезпокояван лови.

59′

Бен Отман беше декориран в жълто.

54′

Зелено пиршество на публиката на Берое,

51′

На трибуните има хора свързаниа с националния отбор на Япония следящи изявите на Като.

46′

Петър Денчев смени вратаря Банков.

45′
45+1′

Много, много слабо първо полувреме.

45′

Една минута добавено време.

44′

Почански стреля от фаул от далече. Топкта мина през много играчи и тупна пред Банков, който се хвърли и я хвана.

42′

Мапуку се пребори отляво и центрира по земя. Топката се отби от защитник.

41′

Амброия стреля от 40 метра. Топката тупна пред Перниш и вратарят я улови.

40′

Кифуети стреля след ъгловия удар. Топката се отби в Като за нов корнер.

39′

Нов корнер за железничарите. Те трайно се настаниха в половината на Берое.

38′

Кифуети пресира Василев и подхвана контра. Кохей Като изби в ъглов удар.

35′

Почански се завъртя и стреля високо над вратата.

32′

Ново нарушение срещу Почански. Публиката смята ,че става въпрос за симулация.

31′

Почански лежи на терена след фаул на Фиданин.

31′

Почански за малко да бъде изведен зад отбраната. Банков излезе и лови.

30′

Домакините играят много твърдо на границата на фаула.

27′

Узунов стреля два пъти отблизо, но топката беше блокирана от защитници. Получи се меле пред вратата на гостите.

24′

Мартин Кавдански лежи на терена след сблъсък с Мапуку.

23′

Берое играе повече с топката и се стреми да атакува.

21′

Банков изчисти с юмрук в коренр падащата топка.

20′

Мартин Кавдански фаулира грубо Мапуку близо до аутлинията.

18′

Узунов стеля отдалече. Топката рикошира в защитник и отскочи до вратаря Перниш.

15′

Отман проби отдясно, но подаването му от аутлинията се оказа неточно.

13′

Перниш излезе лошо при центриране, но беше фаулиран.

11′

Картон за Владислав Узунов за груб фаул малко след центъра.

9′

Феновете на Локомотив са разгорещени и празнуват.

6′

Центриране на гостите от фаул. Играчите на Локомотив изчистиха сляд няколко отигравания с глава.

4′

Смешно разиграване на домакините. След като си подаваха топката около центъра, вратарят Банков трябваше да спасява корнер.

2′

Берое не може да разчита на капитана си Иво Иванов, който е наказан.

1′

77.Любомир Генчев 33.Надим Ангелов

Горнооряховският Локомотив приема Берое в мач от група "Б" на втората осмица. „Железничарите" са в подем след назначаването на Александър Димитров за страши-треньор.

НА ЖИВО: Берое - Локомотив (ГО)

Двата отбора правят оспорвани мачове

Двата отбора играха преди три седмици и тогава малко неочаквано Локомотив спечели в Стара Загора с 3:2. В редовния сезон Берое спечели като гост с 1:0, но тогава мачът се игра в Пловдив, защото стадионът в Горна Оряховица не отговаряше на изискванията. През декември срещата в Стара Загора завърши 1:1.

Александър Димитров е амбициран да постигне втори успех над отбора, от който беше изгонен през лятото. Старозагорци вече си осигуриха място в групата на майсторите през следващия сезон и малко отпуснаха газта. Те имат спечелени само 2 точки във втората осмица и ако не победят днес почти сигурно ще останат на второ място след Пирин. Берое започна много амбициозно сезона след бронзовите медали от миналата година, но впоследствие затъна в блатото на посредствеността. Много от футболистите ще бъдат натирени след края на първенството.

Горнооряховци ще искат да се възползват от загубата на Нефтохимик и да изпреварят "шейховете".