Илиев центрира от фаул отляво. Защитата изби в корнер.

84′

Йорданов и Сукуп получиха картони за спречкване.

84′
83′

Фаул срещу Огнянов отляво на атаката на варненци. Бенгюзов лежи на замята на другия край на игрището. Хасани получи картон за разправия.

80′

Осман Балд иска лекарска помощ. Йорданов извади топката в тъч.

75′

ГООООЛ! Домовчийски засече топката с глава при близката греда и технично насочи топката в далечния ъгъл на вратата на Михайлов. Бенгюзов центрира остро от корнер отляво.

74′

Бенгюзов стреля силно, но Михайлов спаси в корнер.

73′

Михайлов спаси удар, след който топката рикошира опасно.

73′

Илия Миланов спъна Георги Андонов отляво на атаката на Верея близо до полето.

72′

Керкар сменя Иса. Салим ще играе отдясно.

71′

ГОООООЛ! Бенгюзов засече центриране по земя и разстреля Михайлов от близо. Йорданов напредна на скорост отляво и подаде към непокрития Бенгюзов. Миланов изостана.

69′

Огнянов тръгна напред, след като отне топката от Сюлеймани. Попов сметна, че "морякът" е действал агресивно.

68′

Иса стреля с глава над вратата. Нападателят остана под топката след центриране отляво.

66′

Антон Огнянов беше изведен с пас през защитата отляво. Аргилашки парира с вещина с лявата си ръка опасния удар.

64′

Огнянов сменя Огнянов. Антон влиза, Мариан отива да се къпе.

62′

Сюлеймани опитва да организира атака, навлизайки в ценъра. Защитата се справи с центрирането.

61′

Сукуна стреля по земя отляво под ъгъл. Аргилашки спаси с крака.

60′

Зехиров центрира безобразно след бърза контра. Огнянов го изведе отдясно.

59′

Дълга атака на гостите. Те така и не можаха да отправят удар от опасна позиция.
Сукуп беше ударен в корема при опит за центриране на Слаев.

57′

Сукуна получи топката отдясно. Французинът не можа да овладее добре топката и пропусна момента да стреля.

56′

Огнянов стреля с глава в обсега на Аргилашки.

55′

Веселин Мишев сигнализира авторитетно за фаул за Черно море отдясно.

54′

ПРОПУСК! Домовчийски получи топката около дузпата. Ударът му мина по земя близо до лявата греда на Михайлов.

50′

Цветков притисна Слаев, отне му топката, но с фаул. Домакините пресират високо. "Лъвовете" изнасят хладнокръвно.

49′

Бенгюзов центрира от фаул. Бен Джамиа стреля слабо с глава. Михайлов се хвърли и хвана топката.

46′

Офанзивна смяна на Илиан Илиев. Домувчийски заема мястото на капитана Елиаш.

45′

Сюлеймани ще застане отдясно в защитата.

45+1′

Заслужена преднина за Черно море. Магията на Георги Илиев прави разликата.

45′

Старокин центрира към Захиров, който с малко се размина пред гола. Хубава бърза контра на "моряците".

44′

Хасани извади топката пред главата на Иса. Гостите опитват да изравнят преди почивката.

40′

Много лошо центриране на Захиров след обещаваща атака отдясно. Полузащитата на Верея е много уязвима.

38′

Михайлов много авторитетно хвана центрирана с голяма парабола топка до задната греда.

37′

Бенгюзов центрира технично от корнер отляво. Илиев, добре позициониран чисти.

36′

Технична игра на Сюлеймани отляво. Гостите са по-активни в тази част на терена.

35′

Мариан Огнянов си спря технично на гърди, завъртя се и стреля. Нападателят се оказа в засада.

33′

Сукуна изведе Огнянов отляво. Голмайсторът реши да подава и Слаев успя да изчисти.

32′

Старокин стреля след подаване по земя отдясно. Енчев блокира топката, която щеше да влезе във вратата на Аргилашки.

31′

Зехиров стреля силно в аут след подаване на Илиев. Корнер за домакините.

30′

Енчев спъна Старокин отляво на атаката на Черно море. Опасен фаул.

28′

Удар от въдуха на Старокин в аут.

27′

Илия Миланов на два пъти не можа да нанесе удар във вратата от близо при меле. Бенгюзов успя да изчисти.

26′

Домакините трайно пренесоха играта в полето на съперника. Те предпочитат да атакуват предимно отдясно.

23′

Сюлеймани центрира отляво. Михайлов се размина с топката, но защитник изчисти в корнер.
Бенгюзов се размина след центрирането от ъглов удар отдясно. Огнянов изчисти.

21′

ГООООЛ! Георги Илиев направи залъгващо движение, с което се освободи от Балд и стреля неспасяемо по земя от границата на наказателното поле. Топката мина между краката на Джамиа. Зехиров напредна отдясно и подаде на Илиев.

20′

Удар по земя на Слаев отляво. Михайлов ляга надясно и лови.

19′

Старокин изирита здраво Балд в центъра на терена. Попов засега не бърка в джобчето за картони.

17′

Здрава битка. Старозагорци нямат намерение да се предават.

15′

Сюлеймани беше фаулиран до левия тъч. Саудитецът играе като външен халф днес.

12′

Аргилашки боксира авторитетно и изчисти острото центриране на Илиев.

11′

Цветков стреля силно от много далече. Топката излезе в корнер.

9′

Георги Илиев видя Сукуп и му хвърли един пас към далечната греда. Слаев се намеси решително и изчисти в корнер.

7′

Сукуна се измъкна отдясно, завъртя се и стреля по земя. Аргилашки успя да избие и защитник изчисти в корнер.

5′

Корнер за Верея. Атаката на гостите продължи дълго но зашитата се справи. Огнянов се завърна на терена.

3′

Мариян Огнянов е седнал на терена и ще бъде проверено състоянието му. Голмайсторът е с 5 попадения от началото на сезона.

2′

Домакините упражняват дълбока преса без да натискат здраво съперника.

1′

Приятно време. Всички предпоставки за качествен мач са налице.

18.Янислав Иванов

Чено море и Верея ще се вкопчат в директна битка за Топ 6. Двата отбора започнаха много амбициозно първенството, но постепенно изпуснаха парата. Във втория кръг воденият тогава от Георги Иванов- Гонзо отбор постигна разгромна победа в Стара Загора с 0:4.

Черно море спечели гостуването си на Верея с 4:0

Черно море окупира върха след впечатляващ успех в Стара Загора

Гонзо спечели треньорския сблъсък срещу Илиан Илиев

Последният успех на "моряците" на свой терен датира от 27-ми юли и Емануил Луканов твърдо е решен да сложи край на черната серия. Той няма да може да разчита на отлично играещи младок Мартин Костадинов. Контузиите попречиха на специалиста да попълни пълен списък на резервите.

В отбора на Верея всичко се върти около едно име - Сюлеймани. 40-годишният саудитец се явява нещо като генерален спонсор на отбора и отново ще бъде титуляр. Момчетата на Илиян Илиев стискат зъби и въпреки дълбоката финансова криза защитават честта на старозагорските "лъвове".

Черно море има 21 точки, а Верея 20 точки. През миналия сезон "моряците" взеха домакинството си в Каварна с 2:1 и направиха нулево реми като гости.