КРАЙ НА МАЧА! БОТЕВ (ПД) ПОБЕДИ БЕРОЕ С 3:0!

Ботев с класическа победа над Берое, "канарчетата" крачат смело към Европа

Последна смяна и в тима на Ботев. Бризола отстъпва мястото си на Юсеин.

83′

Жълт картон за Виктор Генев

82′
81′

ГОООООООООООООЛ! Влезлият като резерва Антонио Вутов прави резултата на "Коматево" класически!

74′

Последна смяна за тима на гостите. Карачанаков е заменен. Почански влиза на негово място.

73′

И другият голмайстор на Ботев е сменен. На мястото на Косоко влиза Крум Стоянов.

70′

Акробатично изчистване с шпагат от Лазар Марин. Мапуку преодоля Терзиев и тъкмо щеше да стреля, но защитникът на Ботев предотврати атаката.

67′

Втора смяна за заралии. Кохей Като заменя Венци Василев. Берое ще действа с трима в защита.

66′

Понакъса се играта през последните няколко минути.

64′

Първа смяна и в състава на Берое. Карлос Охене е заменен от Салмикиви.

63′

Виана излиза и на негово място на терена се появява Антонио Вутов

60′

Косоко получава жълт картон за нарушение

56′

Удар на Мапуку, който бе намерен от Карачанаков, но вратарят на Ботев отново спасява.

52′

Карачанаков центрира топката в наказателното поле на Ботев от корнера, но ударът на Георгиев с глава прати топката над вратата.

47′

Тодор Неделев за малко да си вкара автогол! След изпълнението на свободния удар в полза на Берое, Неделев насочи топката към собствената си врата. За негово щастие, Балтанов се намеси и предотврати сигурния гол...

46′

И второто полувреме започва с натиск на гостите от Стара Загора. Отново главно действащо лице е нападателят на заралии - Антон Карачанаков, но защитата на Ботев е на мястото си.

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРАТА ЧАСТ НА СРЕЩАТА!

45+1′

Край на първата част! Домакините се оттеглят на почивка с аванс от два гола!

Редовно ли беше второто попадение на Ботев?

45′

ГОООООООООЛ! Виана удвоява преднината на "канарчетата" в добавеното време!

44′

Една минута добавено време.

38′

Ново спасяване на Георги Георгиев. Мапуку бе намерен с хубав извеждащ пас към наказателното поле на Ботев, но защитата на "канарчетата" затвори футболиста и той бе принуден да подаде към Охене, който стреля към вратата без да се замисли. Вратарят обаче отново бе на мястото си.

36′

Тодор Неделев се завръща на терена. Изглежда ще може да продължи мача.

34′

Проблеми за Тодор Неделев, след влизане на Карачанаков. Футболистът получава медицинска помощ извън терена. Домакините са с човек по-малко през последните няколко минути.

30′

Най-хубавата атака за гостите до този момент! Карачанаков се освободи и опита силен удар, но топката попадна в ръцете на Георгиев. Без проблеми за вратаря на Ботев.

28′

Отново Карачанаков опитва директен обстрел към вратата на Ботев. От ъглов удар топката бе изпратена директно в наказателното поле, но защитата на домакините бе безпогрешна.

26′

Жълт картон за Охене заради симулация

23′

Антон Карачанаков притеснява вратаря на Ботев. След изпълнение на пряк свободен удар, Антон прати топката директно във вратата на заралии, но Георгиев успя да спаси с върха на пръстите си.

20′

Правилно ли не бе осъдена дузпа в полза на Ботев?

19′

Тодор Неделев е маркиран в жълто заради бурни протести

18′

Нова грешка на сметката на Ангел Ангелов. Пламен Тенев игра с ръка в наказателното си поле, но реферът не отсъди 11-метров удар.

13′
12′

ГОООООЛ! Ботев (Пд) открива резултата, а попадението е дело на Косоко, който много технично прехвърли Перниш!

11′

Спорно решение на главния съдия на срещата. Неделев успя да изведе с пета Марин, който бе фаулиран от играч на Берое. Реферът бе в непосредствена близост, но прецени, че такова нарушение няма.

7′

Атака след атака на "канарчетата"! След чудесна солова акция, Бризола опита далечен силен удар, но Перниш изби.

6′

Първа опасна атака за домакините! След изпълнение на ъглов удар, Балтанов бе намерен пред вратата на Берое, но ударът му с глава мина много над гредата.

3′

Мапуку бе намерен непосредствено пред наказателното поле на Ботев, но пасът към него бе прекалено неточен.

2′

Берое започва своя натиск още от първия съдийски сигнал.

1′

АНГЕЛ АНГЕЛОВ ДАВА НАЧАЛО НА СРЕЩАТА НА "КОМАТЕВО"!

Кой ще победи в първия мач по пътя към Европа?