Попадение на влезлия преди минути на терена Джоди Лукоки.

Дяков отстъпва мястото си на терена на Горалски.

61′

ГОЛ!

4:0!

Попадение на Мисиджан.

Добавка на футболиста на домакините, след два поредни опита на Кешеру да оформи своя хеттрик.

54′

Засада на Марко Адамович.

46′

Хаджиев сменя Иванов.

46′

Вратарска смяна.

Аргилашки сменя Перниш.

45′

Играта е подновена.

45+1′

През първото полувреме съставът на гостите беше тотално обезличен, като Берое не съумя да покаже нищо съществено в предни позиции.

Още във втората минута, след индивидуален пробив в пеналта на съперника, Вандерсон даде преднина на "орлите".

Натискът на разградчани се засили и след 17 минути игра Иванов извърши нарушение в полето на Перниш, а Николай Йорданов посочи бялата точка.

Клаудиу Кешеру застана зад топката и стреля точно, като не остави шансове на вратаря на съперника, удвоявайки преднината на тима си в резултата.

Нов гол на Кешеру след половин час игра на теория почти сигурно сложи точка на спора. Румънският таран дори бе задържан от Бандаловски, но предпочете да продължи хода си към целта и в крайна сметка упоритостта му бе възнаградена, а "класиката" на терена стана факт.

До почивката домакините определено се забавляваха на игрището, като опитваха атрактивни изпълнения в и изпробваха точността на изстрелите си от средна и далечна дистанция. Нова промяна в резултата, до почивката, не беше отбелязана.

45′

Почивка.

43′

Футболистите на домакините така и не желаят да намалят оборотите.

Нови две възможности за създаване на нещо опасно в полето на Перниш.

Без попадение, този път.

39′

Марселиньо опитва атрактивно изпълнение в полето на съперника.

Задната му ножица обаче не беше успешна.

32′

Марселиньо стреля!

Перниш избива топката напред.

Нова добра възможност за "орлите".

31′

ГООООООООООЛ!!!

3:0!

Второ попадение на Клаудиу Кешеру.

Нападателят бележи, въпреки че беше фаулиран от Бандаловски.

25′

Шут на Мисиджан!

Топката не попада в целта.

20′

Жълт картон за Негруц.

17′

ГОООООООООООООООООООООООЛ!!!

2:0!

Кешеру бележи от бялата точка.

Домакините с важна стъпка към "затварянето" на мача.

16′

ДУЗПА за Лудогорец!

Нарушение на Иванов в наказателното поле.

12′

Подаване към Мисиджан.

Топката е избита от бранителите на Берое.

Добри действия на отбраната на старозагорци.

9′

Пропуск на Марселиньо!

Бандаловски избива изстрела му от голлинията!

Чудесна ситуация за домакините, но те не успяват да удвоят предимството си.

8′

Бандаловски центрира.

Нищо опасно пред вратата на домакините.

2′

ГООООООООООООООООООООООООООЛ!!!

1:0!

Попадение на Вандерсон, след самостоятелен негов пробив в полето на съперника.

1′