Засада на Сисиньо.

45′

Играта е подновена.

45+1′

Срещата започна с натиск на домакините. Марселиньо бе най-активен, но така и не стигаше до чиста голова позиция.

Футболистите на Берое изчакваха спокойно своите възможности, прибрани компактно в полето си.

С течение на времето обаче Фал и Макута започнаха да се изтеглят все по-напред и бяха търсени с дълги подавания, понякога през половината терен.

В 15-ата минута центриране от корнер притесни бранителите на разградчани. Над всички се извиси Октавио, чийто удар обаче не беше точен.

В 28-ата минута Алиун Фал получи подаване, което го изведе в добра позиция. Все пак той трябваше да се справи с бранителите пред себе си, за да се добере до голов шанс. Направи го, след което прати кълбото покрай Стоянов за 0:1, стъписвайки феновете по трибуните и представителите на шампионите на резервната скамейка.

Минута преди почивката нова акция на старозагорци едва не доведе до втори гол в мрежата на Стоянов. Пробив по левия фланг бе последван от пас към Октавио. Изстрелът му от границата на пеналта обаче, без да бъде обезпокояван от никого, бе изключително неточен и доведе до негативна реакция от страна на Димитър Димитров.

Изравнителен гол през първото полувреме не падна и домакините се оттеглиха в почивка така, както едва ли са очаквали - като изоставащи в резултата.

45′

Почивка.

44′

Върната топка към Октавио.

Изстрел от границата на наказателното поле!

Отчайващо изпълнение.

Сега и Димитър Димитров не е доволен.

43′

Засада на Оливейра.

41′

Павел Върба се е хванал за главата.

Гледа лошо към футболистите си.

Със сигурност разговорите в съблекалнята няма да са приятни.

38′

Неточен изстрел на Октавио.

Иначе атаката на гостите беше бърза, пасовете - точни, но завършващият опит не беше успешен.

32′

Разградчани се опитват да се върнат бързо в мача.

Неточен удар обаче на Марселиньо.

28′

ГОООООООООООООООООООЛ!!!

0:1!

Попадение на Фал!

Пребори се с бранителите пред себе си и праща топката в мрежата!

Получи чудесно подаване и се наложи физически над защитниците на домакините, след което даде преднина на старозагорци, с първия точен удар във вратата на Стоянов.

Изненадващо предимство за гостите!

27′

Засада на Чибота.

Футболистът на разградчани оставаше сам срещу ватаря...

23′

Възможност за Анисе.

Стреля от над 20 метра!

Перниш не оставя съмнения в класата си и хваща топката.

20′

Босът на домакините наблюдава на живо случващото се в Разград.

18′

Засада на Марселиньо.

16′

Шут от много далечна дистанция на Минчев.

Покрай вратата на Стоянов.

15′

Центриране от корнер.

Октавио скача над всички!

Ударът му с глава не е точен.

10′

Неточно центриране на Чибота.

Павел Върба не е доволен.

Подскача от вълнение край страничната линия.

Снимка 466950

9′

Изключително посредствен опит на Макута да стреля към вратата на домакините.

Топката едва се движи по терена.

Вратарят излиза и без проблем я хваща в ръцете си.

Макута доволен, че остава в Берое

"Щастлив съм"

5′

Центриране в полето на Стоянов.

Сисиньо се намесва и връща топката към вратаря с гърди.

Добри действия и на Стоянов и край на акцията за старозагорци.

2′

Многоходова атака за домакините.

Топката е пратена към Марселиньо.

Разбъркване в пеналта.

Без точен завършващ изстрел към вратата на Берое.

1′

30 Козмин Моци 25 Георги Ангелов

Лудогорец приема Берое в 16:30 часа в мач от елита на страната, след края на който "орлите" може да са защитили успешно титлата си.

Отборът е изправен пред последната крачка преди деветото си поредно отличие на "Хювефарма Арена", в още първия си мач от плейофите.

Лудогорец продава Якуб Шверчок

Нападателят не попада в плановете на Павел Върба

При успех Лудогорец ще е недостижим на върха преди изиграването на оставащите четири кръга.

Треньорът Павел Върба е наясно с големия залог на днешната среща, както и на оставащите мачове от плейофите и ще заложи на най-доброто.

Снимка 464749

Източник: ludogorets.com

За "орлите" мачовете от плейофите ще са генерална репетиция за европейските клубни турнири, които ще протекат по различен регламент заради пандемията от коронавирус, която обърка графиците.

Горалски: В Лудогорец сбъднах голяма част от мечтите си във футбола

"Имах общо 6 оферти. Една от тях беше от Истанбул Башакшехир"

Заралии са без големи шансове за Европа, като този факт се отчита и от треньора Димитър Димитров - Херо.

Все пак гостите, които имат две победи след подновяването на шампионата, ще се опитат да развалят празника на Лудогорец.

Без победа за Димитър Димитров в Разград

Без победа за Херо в Разград

Изключително скандален бе първият му сблъсък с "орлите"

Статистиката от мачовете между двата тима в Разград е строго в полза на "орлите", които са постигнали 9 победи от 13 срещи, като само веднъж са допуснали загуба, а головата разлика е стряскаща - 30:6.