КРАЙ НА МАЧА! ЛУДОГОРЕЦ ПОБЕДИ БЕРОЕ С 2:0!

Капитанът на Лудогорец отстъпва мястото си на Кампаняро

89′

Жоао Паоло заменя Кешеру

86′

ГООЛ! Лукоки удвоява за Лудогорец и слага край на мача 4 минути преди неговия края.

76′

Кешеру опита изстрел с глава и въпреки че беше с гръб към вратата, затрудни Перниш, който успя да спаси с крайчеца на пръстите си.

72′

Адамович се появява на "Лудогорец Арена", за да замени капитана на Берое

60′

Еуженио отстъпва мястото си на Фиртулеско

59′

Лукоки намери Кешеру, който стреля атрактивно, но Перниш успя да избие в корнер.

47′

Негрут се появява на мястото на Камбуров след първите 45 минути

47′

Гол на Лукоки не бе зачетен, тъй като футболистът на Лудогорец игра с ръка преди да стреля към вратата на Перниш.

46′

На почивката Вандерсон е заменен от Афини

45′

НАЧАЛО И НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ! ЛУДОГОРЕЦ СЕ ОТТЕГЛЯ НА ПОЧИВКА С ГОЛ АВАНС.

41′

Жълт картон за Мартин Райнов

39′

Златен шанс за Берое да достигне до изравнително попадение! Карачанаков влезе на скорост към наказателното поле на Лудогорец и пусна пас в коридор към Охене, който пропусна за Еуженио. Халфът на старозагорци опита директен изстрел, но Броун се хвърли и спаси.

23′

ГОООЛ! Марселиньо повежда Лудогорец към първото място в Първа лига! Капитанът на "орлите" бе безпощаден в изстрела си, след куп грешки на защитата на Берое.

16′

Берое отвръща на удара веднага чрез Охене, но той не успя да застраши вратата на Лудогорец и Броун спаси без проблем.

14′

Виданов спаси вратата на Перниш, след като Анисе остана очи в очи със стража и отправи силен удар, който обаче бе блокиран от защитника на старозагорци.

10′

Хубава атака на Берое, но страничният съдия вдигна своя флаг за засада на Антон Карачанаков.

6′

Кохей Като се размина само с устно предупреждение от Чинков, след като влезе грубо в краката на футболист на "орлите".

3′

Разочароващо изпълнение от Вандерсон. Футболистът на Лудогорец изпълни фаул, но ударът му бе доста неточен и топката премина встрани от вратата.

1′

18 Светослав Дяков 28 Веселин Пенев

Тази вечер от 20 часа Лудогорец приема Берое в мач от 11-я кръг на Първа лига, след който "орлите" могат да се поздравят не само с трите точки, но и с лидерската позиция в елита за първи път от началото на сезона.

Цена от 3 до 27 лева за Лудогорец - Берое

Двубоят е в неделя от 20 часа

Лудогорец доминира в досегашните сблъсъци между двата тима в елита. В изиграните 16 мача разградчани имат 10 победи и само 2 загуби, а 4 срещи са завършили наравно. Освен това "орлите" се представят доста убедително както в Първа лига, така и в Лига Европа. На домашната сцена "зелените" все още не са усещали вкуса на поражението. През седмицата пък възпитаниците на Димитър Димитров постигнаха впечатляваща победа с 2:1 над Хофенхайм, който ще даде допълнително самочувствие на играчите.

В същото време обаче и Берое се представя много стабилно от началото на сезона. Отборът се намира на 5-ото място в класирането, но не е никак далеч от челната тройка. Старозагорци все още не са записали нито една загуба като гост и ще се надяват тази тенденция да продължи и днес. Отборът също така е в добра форма, като се намира в серия от три поредни мача без поражение (2 победи и 1 равенство).